• Informacje na temat:

  poważny dziennikarz

Artykuły na temat: poważny dziennikarz
 • Hanna i Tomasz Lisowie mieszkają osobno?! Przechodzą poważny kryzys!

  Przed laty media żyły ich romansem, który doprowadził do rozwodu Tomasza Lisa z Kingą Rusin (46 l.). Dziś dziennikarz i jego druga żona Hanna znów są na ustach wszystkich.  Bynajmniej nie z powodu nadchodzącej 10. rocznicy małżeńskiego pożycia, ale kłopotów prawnych dziennikarza, rzucających przy okazji światło na relacje łączące go z małżonką. Jak się okazuje, są one dalekie od ideału. Gwiazdor...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Kinga Rusin i Tomasz Lis wspierają się w trudnych chwilach! Mają poważny problem!

  ...partnerzy mogą się wspierać w trudnych chwilach.  Dziennikarz uspokaja byłą żonę, że Pola jest odpowiedzialna, a jeśli będzie miała jakiś problem, z pewnością powie o tym rodzicom. Jednak sam obawia...

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma poważny problem! Obrzydliwe

  Pod koniec zeszłego roku Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowali, że po dwudziestu czterech latach małżeństwa rozstają się. Powodem miał być brak zainteresowania Pauliną ze strony Macieja.  Coachowa celebrytka, która słynie z wykładów motywacyjnych, udzieliła obszernego wywiadu jednemu z magazynów, gdzie przyznała, że przy dziennikarzu przestała czuć się kobieco i seksownie...

 • Chajzer, Witkowski, Jędrzejczak i Klich w "Ugotowanych"

  Cztery odcinki specjalne "Ugotowanych" będą pełne niespodzianek. Nie chodzi tu tylko o tajemnicze, fantazyjne nazwy dań. Poznamy także parę sekretów z życia gwiazd, a nawet będziemy świadkami małych skandali!

 • Michał Figurski wciąż przebywa w szpitalu. Co dalej ze zdrowiem dziennikarza?

  Michał Figurski (42 l.) trafił niedawno do szpitala, a jego stan oceniano jako poważny. Przeszedł on operację i przez jakiś czas był w śpiączce. Po wybudzeniu powoli odzyskuje siły. Podobno może już sam jeść i pić, a zagrożenie jego życia minęło.

 • Sto lat dla "Marusi"! Pola Raksa ma dziś urodziny

  Do historii polskiego kina przeszła jako Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies". Wystapiła również w "Popiołach", "Rękopisie znalezionym w Saragossie" czy "Arii dla atlety". Pola Raksa, aktorka filmowa i teatralna, kończy 14 kwietnia 74 lata.

 • Premiera "Wiedźmina": Gortat wściekły: "Ktoś jest niepoważny"! Szybko opuścił salę!

  Netflix zafundował dziennikarzom i, zaproszonym w celu uświetnienia i podniesienia rangi wydarzenia, gwiazdom odsłuch ścieżki dźwiękowej serialu, wywiady z obsadą, zdjęcia ze "ścianki", pokazy tańca(...) naprawdę niepoważny. Po 100nej powtórce soundtracku bałem się ze będzie mi się śniła w nocy ". Gortat nie był jedyną wściekłą osobą, która nie doczekała pokazu serialu. W dyskusji pod jego postem...

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

Zdjęcia na temat: poważny dziennikarz
Wideo na temat: poważny dziennikarz
 • Michał Figurski rusza z nową audycją

  Michał Figurski zaangażował się w kampanię, której celem jest uświadomienie Polakom roli odpowiedniego odżywiania w procesie rekonwalescencji. W ramach akcji dziennikarz poprowadzi audycję, w której(...) – trochę z przymrużeniem oka - podjąć w audycji bardzo poważny temat.

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...

 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.