• Informacje na temat:

  poważny wypadek

Artykuły na temat: poważny wypadek
 • Sebastian Karpiel-Bułecka cały w strachu! Poważny wypadek w rodzinie!

  Wiadomo, że rodzina Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.) jest ze sobą bardzo mocno zżyta. Nic dziwnego, że ostatni wypadek, jakiemu uległa ciocia Zofia bardzo mocno wstrząsnął Sebastianem, który drżał o jej zdrowie.

 • Zespół Keira Is You miał wypadek w Belgii

  Zespół Keira Is Your miał poważny wypadek samochodowy na belgijskiej autostradzie, w wyniku którego ucierpiał basista grupy Szymon Browarczyk. Do zdarzenia doszło 5 listopada nad ranem.

 • Marta Linkiewicz miała poważny wypadek po alkoholu! Zobaczcie nagranie!

  Marta Linkiewicz prowadzi bardzo ryzykowny tryb życia. Uwielbia wysokoprocentowe alkohole oraz przeróżne używki psychotropowe. 3 kwietnia po południu patostreamerka będąc pod wypływem spowodowała wypadek na warszawskich bulwarach. Zobaczcie nagranie!

 • "The Voice Of Poland": Sarsa Markiewicz miała wypadek

  Sarsa Markiewicz, półfinalistka "The Voice of Poland" z drużyny Tomsona i Barona, miała w nocy wypadek i nie pojawiła się we wtorek (25 listopada) na warsztatach.

 • Według doniesień, Maddie (8 l.), córka młodszej siostry Britney Spears (35 l.), Jamie Lynn (25 l.), jest w poważnym stanie!

 • Błażej Gawliński miał wypadek

  Perkusista Dawida Kwiatkowskiego i Kory ucierpiał w wypadku samochodowym. Do tragicznego w skutku zdarzenia doszło we wsi Istok w pobliżu Hajnówki.

 • Calvin Harris (32 l.) jest na świeczniku, odkąd Taylor Swift (26 l.) zostawiła go dla Toma Hiddlestona (35 l.). Popularny DJ nie może się opędzić od wścibskich mediów, które chcą wiedzieć, jak radzi sobie z nagłym rozstaniem. Ostatnio doprowadziło to niemal do tragedii. Calvin Harris, uciekając przed fotoreporterami, miał poważny wypadek. Cudem uszedł z życiem!

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • "Niania w wielkim mieście": Poważny wypadek odmienił życie Magdy Lamparskiej

  Rok przed egzaminami do szkoły teatralnej Magdalena Lamparska uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu, z którego wyszła... ze złamanym kręgosłupem. - Wypadek przewartościował moje poglądy(...) ze złamanym kręgosłupem, obiecała sobie, że nie prześpi życia. Magdalena Lamparska twierdzi, że wypadek uświadomił jej, jak bardzo potrafi być silna i jak wielki wpływ człowiek może mieć na swoje...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

Zdjęcia na temat: poważny wypadek
 • Maciej Zientarski
Wideo na temat: poważny wypadek
 • Calvin Harris miał poważny wypadek!

  , że przez was uderzyłem w ścianę. Wiem, że wykonujecie tylko swoją pracę. Przepraszam” - napisał na Twitterze. To nie pierwsza kraksa z udziałem DJ-a. 16 maja miał on poważny wypadek w drodze(...)Calvin Harris miał wypadek samochodowy w poniedziałek (27.06). Muzyk uciekając przed paparazzi, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w ścianę. Do zdarzenia doszło na ulicy w Los Angeles, tuż po

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...

 • "M jak miłość": Wypadek Darka!

  Ponowne pojawienie się w życiu Natalii Darka jest dużą niespodzianką – zwłaszcza dla Marka. Darek dojrzał do poważnej decyzji i chce nawiązać kontakt ze swoją córką. Natalka, mimo że jest bardzo zraniona przez niego, godzi się, by Darek ją zobaczył. Jednak nie godzi się na ponowne spotkania. Później Darek ma ulega wypadkowi! Natalka ma wyrzuty sumienia. Tymczasem na scenie znów pojawia się matka Darka.

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: poważny wypadek