• Informacje na temat:

  poważny związek

Artykuły na temat: poważny związek
 • "Barwy szczęścia": Poważny związek?

  Czy w ramionach Wilka Natalia zapomni wreszcie o Jakubczyku i znajdzie prawdziwe szczęście?

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • Magda Mielcarz i jej mąż ratują związek!

  Aktorka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce pojawia się okazyjnie. Gdy ostatnio przyjechała, tabloidom nie umknął fakt, że nie ma z nią jej męża i córek. Jedna z gazet dowiedziała się, że para przeżywa poważny kryzys i Mielcarz przyjechała do Polski sama, by nabrać dystansu do całej sytuacji. Czyżby za sobą zatęsknili? Jak informuje "Fakt", mąż gwiazdy przyjechał właśnie...

 • "Czworo do pary": Kosztowne efekty specjalne

  Jedna z wielu zmyłek w komedii "Czworo do pary", która 3 października trafia do polskich kin, to ta, że fabuła przypomina z początku tradycyjny dramat rodzinny. Tymczasem najwięcej radości, oglądając film, widzowie czerpią z odkrywania kolejnych warstw fabuły - przewrotnej i bardzo zabawnej.

 • "Blondynka": Związek Sylwii i Krisa stanie się bardzo poważny!

  Sylwia Kubus (Joanna Moro) i Kris (Mariusz Ostrowski) przestaną ukrywać się ze swymi uczuciami, a ich związek będzie pełen pasji. W 3. serii "Blondynki" niemal każde spotkanie ślicznej pani weterynarz i przystojnego fotografa zakończy się namiętnym pocałunkiem!

 • Elisabeth Moss na dużym ekranie

  Już 3 października do polskich kin trafi komediowa, przewrotna opowieść o relacjach damsko-męskich - "Czworo do pary". W roli głównej, obok Marka Duplassa ("Siostra twojej siostry"), oglądać będziemy Elisabeth Moss znaną do tej pory przede wszystkim z seriali "Mad Men" i "Tajemnice Laketop".

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak walczą o swój związek! Nagły zwrot akcji!

  Od kilku miesięcy związek Joanny Brodzik (45 l.) i Pawła Wilczaka (53 l.) przeżywa kryzys. Jednak para postanowiła zawalczyć o swoją rodzinę i udała się na terapię. Bliscy mocno trzymają za nich kciuki.

 • Objawienie kina niezależnego w Hollywood

  Przewrotna, opowiedziana w komediowym tonie historia przeżywającego kryzys małżeństwa - "Czworo do pary", na naszych ekranach pojawi się 3 października. Jej gwiazdą, obok Elisabeth Moss (seriale "Mad Men" i "Tajemnice Laketop") jest Mark Duplass, wpływowy twórca kina niezależnego, mający na koncie jako aktor i producent takie tytuły jak "The Puffy Chair" i "Cyrus".

 • Sylwia Grzeszczak i Liber: Natalia Szroeder rozbije ich związek?!

  Czyżby małżeństwo Sylwii Grzeszczak (27 l.) i Libera (35 l.) przechodziło poważny kryzys? Powodem miałaby być... Natalia Szroeder (21 l.)!

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

Zdjęcia na temat: poważny związek
Wideo na temat: poważny związek
 • "To nie koniec świata!": Zdrada przekreśli związek Pawła i Anki?

  - Moja postać, mój Pawełek, tak jak to często bywa, gdy jest za późno, to zdaje sobie sprawę, kto jest dla niego najważniejszy - mówi o swoim bohaterze Krystian Wieczorek. Zdradza też, że związek Anki i Pawła przeżyje poważny kryzys...

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...

 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa w nowym serialu TVN!

  „Pod powierzchnią” to opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

Dyskusje na temat: poważny związek