• Informacje na temat:

  powiększyła sobie piersi i usta

Artykuły na temat: powiększyła sobie piersi i usta
 • "Życzliwa" przyjaciółka Szulim: Aga podniosła sobie kąciki ust

  Przed laty dla pierwszego męża Agnieszka Szulim (37 l.) powiększyła biust, dla obecnego ukochanego też stara się wyglądać idealnie. Niedawno skorygowała kształt ust. To koniec poprawek?

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

 • ...w przyszłości zapragnie sobie coś powiększyć, ona będzie ją wspierać. Katie Price swoją pierwszą operację plastyczną zrobiła, gdy miała 18 lat. Niedawno wprawdzie ze względów zdrowotnych musiała się pozbyć silikonów z piersi, ale od czego są inne zabiegi! Celebrytka pochwaliła się na Instagramie, że powiększyła sobie usta. Można się spodziewać, że nie zapłaciła za to ani centa, gdyż w opisie...

 • Agnieszka Szulim (31 l.) według jednego z magazynów powiększyła sobie nie tylko biust, ale również usta.

 • Szulim: Tak, powiększyłam biust

  Prezenterka TVP Agnieszka Szulim potwierdziła plotki o tym, jakoby poddała się operacji powiększenia biustu. "Mój mąż uwielbia duże piersi" - uzasadnia swoją decyzję.

 • Nowe piersi Jabłczyńskiej

  Moda na powiększanie biustów trwa. Kolejną celebrytką, która prawdopodobnie powiększyła sobie piersi, jest 23-letnia Joasia Jabłczyńska...

 • Katie Price przeraziła dzieci swoim wyglądem

  Katie Price (40 l.) zafundowała sobie kolejne operacje plastyczne. Efekt niestety przeraził jej pociechy!

 • Kourtney Kardashian żałuje operacji plastycznej biustu!

  Kourtney Kardashian (37 l.) drugi raz nie zdecydowałaby się na korektę piersi.

 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  Jaka jest cena piękna? Kto poddaje się zabiegom poprawiającym urodę? Czy każdy może sobie pozwolić na operację plastyczną czy tylko osoby z pierwszych stron gazet? Sprawdziliśmy ceny renomowanych klinik medycyny estetycznej.

 • ...nie dają wiary jej słowom i zastanawiają się, co tak naprawdę sobie poprawiła - najczęściej padają zarzuty, że wypełniła usta. Ewa postanowiła więc udowodnić, że nic z nimi nie robiła i na swoim(...) ukrywa jednak, że "pomogła naturze" i powiększyła piersi. "Wcale się z tym nie kryję. Potrafię spojrzeć prawdzie w oczy". Ładnym była maluchem?

Wideo na temat: powiększyła sobie piersi i usta
 • Był sobie las

  Jak naprawdę wygląda głębia tropikalnych lasów i jakie tajemnice skrywa? Jakie rośliny tam rosną i w jakim tempie? Po nagrodzonym Oscarem słynnym "Marszu pingwinów" Luc Jacquet zabiera nas w kolejną fascynującą podróż do świata natury - tym razem w głąb tajemniczych i mało znanych do tej pory lasów deszczowych, rosnących w Peru i Gabonie, uznanych za "zielone płuca" naszej planety. Zapierający dech w piersiach film pokazuje, jak wygląda cud tamtejszej przyrody. Obserwujemy cykl życia lasów...

 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!