• Informacje na temat:

  praca kino

Artykuły na temat: praca kino
 • "Wiedźmy": Premierowe odcinki w Kino Polska

  Kino Polska zaprasza na kolejne premierowe odcinki serialu obyczajowego „Wiedźmy”.

 • Andrzej Wajda: Kino wykonało zadanie

  Kinematografia wykonała swoje zadanie w dziele odzyskania przez Polskę wolności - ocenił Andrzej Wajda, który jest ambasadorem kończącego się w czwartek, 29 stycznia, projektu społecznego Kino Wolność. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach obchodów 25-lecia polskiej wolności.

 • Wojciech Malajkat już nie daje rady! Praca ważniejsza od rodziny!

  ...oboje marzyli.  Pan Wojciech w żonie ma przyjaciółkę, która rozumie, że praca jest pasją męża. Jednak po cichu marzą oboje, że kiedyś zwolnią tempo i wrócą na ukochane Mazury. Może jeszcze otworzą własne kino i restaurację? Aktor już raz próbował kilka lat temu, ale wtedy to nie wyszło, bo był zbyt zajęty w Warszawie. Ale może... do dwóch razy sztuka?

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • 2. sezon "House of Cards" w ale kino+

  Stacja ale kino+ wyemituje 2. sezon kultowego serialu "House of Cards" z Kevinem Spacey i RobinWright w rolach głównych. Poznaj szczegóły!

 • Pięć Smaków: Queer Azja oraz Kino na Dzikim Wschodzie

  Azjatyckie kino - filmy grozy, horrory i westerny - a także koncerty i wykłady wypełnią tegoroczną, ósmą edycję festiwalu Pięć Smaków. Impreza odbywać się będzie od 12 do 20 listopada w stołecznych kinach, kawiarniach, a także m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

 • "Barwy szczęścia": Olga Bończyk nie potrafi dopominać się o pracę

  Bończyk nie kryje, że choć telewizja i kino jej nie rozpieszczają, nie może narzekać na brak pracy, bo występuje w teatrze, koncertuje, nagrywa nowe piosenki... - Nigdy nie miałam poczucia, że...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Klan": Bożenka rozpocznie pracę i od razu odniesie sukces jako rehabilitantka!

  ..., że ma poważne problemy z ręką. - Miałam już serię zabiegów, leczenie zimnem i laserem, a teraz mnie tutaj skierowali na kino... - zacznie Stasia. - Kinezyterapię - dokończy za nią Bożenka...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: praca kino
Wideo na temat: praca kino
 • Grażyna Torbicka: Wolność, którą teraz mam, bardzo sobie cenię

  Grażyna Torbicka straciła pracę w Telewizji Polskiej nieoczekiwanie po 31 latach pracy. Dziś nie tęskni za stacją. "Ta wolność, którą obecnie mam, pozwala mi podejmować współpracę z różnymi stacjami. Przygotowujemy bardzo ciekawy projekt z Kino Polska i TVN Fabuła. Jako osoba niezależna mogę w tej mojej filmowej pasji i na tym polu kultury, które zawsze było dla mnie najważniejsze, realizować

 • Grażyna Błęcka-Kolska o tragicznie zmarłej córce: Miała cudowne oko i kochała ludzi

  . Uważa, że do obowiązków dorosłych należy uwrażliwianie młodych ludzi i edukowanie, również poprzez wartościowe kino. (WideoPortal/x-news)

 • "Echo serca": Zwiastun serialu

  ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować

Dyskusje na temat: praca kino