• Informacje na temat:

  praca ludzi

Artykuły na temat: praca ludzi
 • "M jak miłość": Nowa praca Natalki

  ..., iż będzie się im razem naprawdę dobrze pracowało. - Mam nosa do ludzi - stwierdzi.

 • Marian Opania: Praca ważniejsza od rodziny

  Marian Opania, prywatnie ojciec dwójki dzieci, wyznaje, że zawsze chciał mieć ich jak najwięcej. Aktor tłumaczy, że w młodości praca zawodowa była jednak dla niego ważniejsza niż rodzina.

 • Michał Fajbusiewicz wyznaje: "Stałem się gorszym człowiekiem"

  Znany dziennikarz telewizyjny nie miał lekkiego życia. Kłopoty z alkoholem, rozwód. Jak mówi – błędy młodości. Dzięki jego programowi „Magazyn kryminalny 997” i działaniom policji udało się rozwikłać wiele zagadek. Tygodnikowi „Na Żywo” Michał Fajbusiewicz (66 l.) opowiedział o tym, jak zmieniła go praca w telewizji.

 • Andrzej Chyra: Wreszcie zagrałem porządnego człowieka

  "Mój ojciec często zadawał mi pytanie, dlaczego wreszcie nie mogę zagrać porządnego człowieka?" - mówi Andrzej Chyra i zapowiada przełomową rolę w karierze. W filmie Jacka Lusińskiego, poruszającym i inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami "Carte blanche", aktor wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Ludzie, których nie znamy

  Kalifornia. Grupa ratowników w Santa Monica dba o bezpieczeństwo ludzi korzystających z plaż i kąpielisk. Szefem zespołu jest doświadczony Mitch Buchannon...

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • Ludzie, których nie znamy

  Kalifornia. Grupa ratowników w Santa Monica dba o bezpieczeństwo ludzi korzystających z plaż i kąpielisk. Szefem zespołu jest doświadczony Mitch Buchannon...

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Ewa Drzyzga: Moja rodzina cierpi przez moją pracę

  Ewa Drzyzga (48 l.) przyznała, że praca w telewizji to ciężki kawałek chleba!

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

Zdjęcia na temat: praca ludzi
Wideo na temat: praca ludzi
 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  . Magdalena Lamparska uważa, że winę za trudną sytuację absolwentów ponoszą w dużej mierze szkoły i uczelnie wyższe. Nie przygotowują one bowiem młodych ludzi do wejścia na nowoczesny rynek pracy – w ich(...). – Żadna praca nie hańbi, ja również dorabiałam na studiach, pracując na pierwszym roku jako barmanka w Warszawie. Trzeba było sobie radzić – mówi Magdalena Lamparska.

 • Prokop: Zastępujemy ludziom arystokrację!

  Marcin Prokop wyznał, jak z jego perspektywy wygląda postrzeganie celebrytów przez inne osoby. Dziennikarz przyznał, że popularność kojarzona jest z arystokracją. Według niego społeczeństwo nie chce wierzyć, że praca w mediach niczym nie różni się od innych zawodów. Prokop skomentował również zdjęcia z gejowskiego klubu, które kilka lat temu pojawiły się na portalach plotkarskich. - Mam dystans

 • Przetakiewicz: Ciężko połączyć pasję i hobby z pracą!

  Była Kulczyka "Jestem w gronie ludzi uprzywilejowanych i korzystam z tego" - pochwaliła się Jakóbiakowi na Mykonos Joanna. Dodała też, że tacy jak ona, to ludzie niezależni i szczęśliwi, choć nie przychodzi jej to łatwo. "Bardzo ciężko jest połączyć w życiu pasję, hobby z pracą. Mi się to udało u jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa" - dodała. (20m2/x-news)

Dyskusje na temat: praca ludzi
 • Re: Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni… Co poprawiły sobie serialowe gwiazdy?

  A teraz napiszcie kim byli "redaktorzy" Interii przed praca w tej poczytnym portalu i jak wyglądali

 • Re: "M jak miłość": Nowa praca Natalki

  naboru suma punktów wystarcza,trafia się na listę i następuje wcielenie, umundurowanie, ślubowanie, przydział do jednostki (nie do tej, do której życzy sobie rekrut, tylko tam gdzie trzeba ludzi) Po

 • Re: "M jak miłość": Nowa praca Natalki

  "przydział do jednostki (nie do tej, do której życzy sobie rekrut, tylko tam gdzie trzeba ludzi)"--- W jednym z odcinkow Marek Mostowiak powiedzial, ze Staszek (policjant) narzeka, ze brakuje ludzi do pracy wlasnie w Lipnicy bo mlodzi dzis nie chca pracowac w policji, na co Natalia wtedy odparla: "Ja bym chciala", no i tak sie zaczelo.

 • Re: Jak mieszkają gwiazdy?

  A innych ludzi to ich praca jest jakoś mniej ważna, że nie zarabiają kroci jak ci celebryci?

 • Re: Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  Skoro nie masz szacunku do ludzi wykonujących proste prace, to ja i inni też do Ciebie mieć go nie będą. Żadna praca nie hańbi .......jesteś żenujący..

 • Re: "Magda M." i praca : Ambitna, ale bardzo...

  10 lat? „Dla ludzi zgorzkniałych, rozczarowanych, frustratów i cyników zabrzmi to dosyć banalnie, ale dla pozostałej mniejszości to najlepsze co może być… za miłość… we właściwym miejscu i czasie”. Mimo to, że minęło 10 lat, to dla "Pozostałej Mniejszości" Magda M jest stale ważna i zdarzyła się nam we właściwym miejscu i czasie.... (duże litery nieprzypadkowe). Pozdrawiam Starsze i Młodsze Fanki

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  Jestes wyjatkowym kretynem, z pewnoscia wychowanym w luksusowych warunkachNie potrafisz docenic ludzi ktorzy wlasna praca cos osiagneli!!Sam do wszystkiego dochodzilem wlasna praca i wiem ile to kosztuje wyrzeczen!!

 • Re: "Niania": Agnieszka Dygant po raz drugi wyjdzie za mąż?

  Praca online dla każdego! zarabiaj 1200zł/dziennie tu https://www.youtube.com/watch?v=XCYmbjDFmvY Liczba miejsc ograniczona! Dorób na święta, zarób na spadku bitcoina niemając go! prosta i skuteczna metoda! praca dla ambitnych i ludzi sukcesu

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  Zadna praca nie chanbi, a brak kultury i prostactwo i owszem, z jakiego powodu obrazasz ludzi. Anonimowosc tego nie usprawiedliwia.

 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  TVN to telewizja dla ludzi bez poglądów, poprawność polityczna, głupota i szczucie. Do tego antypolska szczekaczka i praca dla ubecji bez talentu