• Informacje na temat:

  praca mięśni

Artykuły na temat: praca mięśni
 • Jarosław Kulczycki był na wakacjach, gdy dowiedział się o śmierci syna. „Flip umarł” - usłyszał

  Wszystko układało się jak najlepiej – rodzina, praca. Dzieci dawały powody do dumy. Ale w jednej sekundzie Jarosław Kulczycki (50 l.) stracił to, co najcenniejsze. Do dziś czuje w sercu ból.

 • "Foxcatcher" : Psychopata na skraju rozpaczy

  "Foxcatcher" to historia braci Schultzów - Marka (Channing Tatum) i Davida (Mark Ruffalo) - zapaśników, którzy wpadają w ramiona psychopatycznego milionera, gotowego oddać wszystko za zwycięstwo na Olimpiadzie.

 • Cały personel jest zaskoczony dziwnym zachowaniem Zuzy. Dziewczyna sprawia wrażenie niezrównoważonej i ma zbyt wiele energii. Ingeruje w pracę lekarzy i komentuje stawiane diagnozy. Zaczyna nawet całować Andrzeja. Na chirurgię zgłasza się 47-letnia Beata, u której stwierdzono nowotwór mięśni twarzy. Kobieta wymaga natychmiastowego leczenia. Lekarze zdają sobie sprawę, że po operacji pacjentka...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Pudzian się zakochał?

  Czy 140 kg mięśni przysłoniło świat tancerce Magdzie Soszyńskiej-Michno i dla Mariusza Pudzianowskiego (31 l.) a.k.a. Pytona a.k.a. Dominatora rzuci męża, za którego wyszła w sierpniu ubiegłego roku?

 • "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia": Pomocnicy diabła

  Niedawno walczyli przeciwko sobie o zwycięstwo i tytuł najlepszego kucharza w pierwszej edycji programu "Top Chef". Choć nie udało się im go zdobyć, ich kulinarny talent został doceniony. Teraz zjednoczyli siły. Są asystentami szefa piekielnej kuchni - Wojciecha Modesta Amaro.

 • "Klasa na obcasach": Polscy maturzyści, problemy z USA

  ..." - przyznawanego przez  czasopismo "Machina", ale w uzasadnieniu można było przeczytać, między innymi, że "Klasa" to "serial, w którym porażały drętwota scenariusza, 'awangardowa' praca operatorów grożąca uszkodzeniem mięśni gałki ocznej i papierowi bohaterowie, a wszystko za pieniądze abonentów publicznej telewizji" . Mimo krytyki i niskiej oglądalności, serial stał się trampoliną do dalszej kariery między...

 • W poszukiwaniu "miejsca za sosnami"

  Poznali się na planie "Blue Valentine", produkcji, która zyskała uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Wspólna praca spodobała się im do tego stopnia, że Ryan Gosling i Derek Cianfrance postanowili zrealizować razem kolejny film. Efektem tego jest "Drugie oblicze", które właśnie weszło na ekrany polskich kin.

 • ...i plan treningowy, którego trzyma się do dzisiaj. - Doszłam do momentu, kiedy byłam już naprawdę bardzo szczupła, chuda wręcz, i wiedziałam, że teraz czeka mnie praca nad ciałem. Obecnie nabrałam(...) i zaniedbania. - Bardzo dużo trenuję. Mam bardzo dużo mięśni, dlatego muszę już przystopować trochę z pakowaniem i przerzucić się na ćwiczenia cardio. Chodzę na siłownię pięć razy w tygodniu.

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

Wideo na temat: praca mięśni
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.