• Informacje na temat:

  praca modelki

Artykuły na temat: praca modelki
 • Mikołaj Lizut ostro o polskich modelkach!

  ...ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa?. Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka(...)... Rynsztokowe słownictwo na wizji, poglądy jak ze średniowiecza i kompletny brak wiedzy w temacie" - zżyma się Rafał na Facebooku. Też uważacie, że modelki i modele na ogół nie są zbyt lotni?

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Tomasz Lis nie pozwoli córce na karierę modelki?! Będzie wojna z Rusin?

  ...entuzjastycznie do planów córki. Wie, z jakim zagrożeniem i pokusami wiążę się praca modelki. Wolałby, żeby Iga nie pokazywała swoich zdjęć w Internecie i zajęła się czymś poważniejszym. Ale zna swoją...

 • Dorota Wellman: Ja nie mogę być modelką?!

  Pełna wigoru Dorota Wellman dobrze wie, czego chce od życia. Nawet przy włączonych kamerach jasno i dobitnie mówi, na co się nie zgadza. Właśnie wydała książkę pod tytułem "Ja nie mogę być modelką?!".

 • Kuba Wojewódzki z modelką nad morzem! Pozują z bałwanami!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) i Renata Kaczoruk (27 l.) pochwalili się zdjęciami z wyjazdu nad morze. Przy okazji zakpili z Oliviera Janiaka...

 • Kolejna ofiara Billa Cosby'ego

  Kolejna ofiara 77-letniego Billa Cosby'ego przerywa milczenie. Modelka Janice Dickinson wyznała, że również została zgwałcona przez komika.

 • Tomasz Karolak przez rozstanie straci pracę w TVP?

  Nie mieszka na stałe z dziećmi. Rozstał się z wieloletnią partnerką Violą Kołakowską (40), której niedawno publicznie się oświadczył. Na balu pojawił się w towarzystwie młodszej o 19 lat modelki i wicemiss Polski Pauliny Kwaśniewskiej. Tak ostatnio wygląda życie prywatne Tomasza Karolaka. Tymczasem w "Rodzince.pl" gra przykładnego ojca trzech synów i wiernego męża. Wizerunek serialowego Ludwika...

 • Milla Jovovich gwiazdą nowego filmu autora "Gry o tron"

  Hollywoodzka aktorka i modelka Milla Jovovich będzie główną gwiazdą nowego filmu fantasy, opartego na krótkich opowiadaniach George'a R. R. Martina, twórcy słynnej "Gry o tron".

 • Joanna Krupa przeżywa kolejne rozstanie! Tym razem chodzi o pracę!

  Joanna Krupa (38 l.) rozstaje się z mężem Romainem Zago (44 l.), jej program „Misja Pies” raczej nie pojawi się ponownie na ekranach telewizorów, a do tego właśnie skończyła kolejną biznesową współpracę. Modelka chyba nie ma obecnie szczęścia w życiu.

 • Tatuaże Ilony Felicjańskiej. Co oznaczają?

  "Robienie tatuaży zakończyło się dla mnie wraz z moim rozwojem duchowym" - mówi Ilona Felicjańska. Jaskółka, motyl, ptak w otwartej klatce i niezapominajka są dla modelki symbolami poszukiwanej wolności, przemian i zamykania pewnych rozdziałów w życiu.

Zdjęcia na temat: praca modelki
Wideo na temat: praca modelki
 • Zuzanna Bijoch o zarobkach modelek: 100 tys. dolarów za zdjęcie

  Modelka Zuzanna Bijoch opowiedziała w programie "20 m2 Łukasza" o zarobkach modelek. Jak stwierdziła, znani projektanci nie muszą dużo płacić, bo wiedzą, że modelki i tak będą chciały uczestniczyć(...) tys. dolarów za jedno zdjęcie, pracując dwie godziny. To jest zwariowany świat. Twoja praca nie ma tu znaczenia. Chodzi o to, co robisz, z kim robisz, gdzie to się ukaże i jakie tego będzie użycie

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Karolina Malinowska nadal krytykuje mamy-celebrytki

  Karolina Malinowska jest przeciwna kreowaniu przez celebrytki wizerunku idealnej matki. Zdaniem modelki każda kobieta ma prawo ponarzekać i czasem powiedzieć: "Mam dość, jestem zmęczona", bo posiadanie dzieci to praca 24 godziny na dobę. - Kreowanie takiego sztucznego świata, który jest bardzo piękny, ale nieprawdziwy, nie przynosi niczego dobrego - mówi Malinowska agencji informacyjnej

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

Dyskusje na temat: praca modelki
 • Re: "Alf": Kosmiczny przyjaciel

  bez przesady, nikt nie mówił, że praca aktora czy modelki jest łatwa. Dzieciom to nie przeszkadzało, bo byli bardziej wyrozumiali a dorośli to by chcieli być gwiazdami, a nie członkami zespołu. komentarz aktor jest po prostu nie na miejscu.

 • Re: Zżarła ją trema!

  Robić to, co się umie najlepiej jest ważne. Ona śpiewać nie umie, brak przekazu jakiegokolwiek, jeśli tak wygląda jej praca aktorska to nie wróżę przyszłości bez Anny German. A ponadto, ni urody, ni talentu nie widzę. Chwytliwy serial, a w serialu, jak wiemy każdy może grać. Wróżę jej przyszłość modelki.