• Informacje na temat:

  praca na bazach danych

Artykuły na temat: praca na bazach danych
 • "Miałam kamerę wszytą w torebkę, podsłuchy i kontakt z bazą"

  Katarzyna Ptasińska dokonywała prowokacji dziennikarskich, studiuje aktorstwo w Łódzkiej Filmówce i historię na Uniwersytecie Warszawskim, a od niedawna gra w "M jak Miłość". Widzowie poznali jej bohaterkę Alę, gdy do łazienki, w której się kąpała, wparował nagi Paweł Zduński. W kolejnych odcinkach będzie równie ciekawie!

 • Arkadiusz Jakubik: Poddałem Obeliksa analizie psychologicznej

  "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" to nowa odsłona kultowego komiksu, tym razem w formie animacji 3D. Film ma gwiazdorską obsadę dubbingową. Wojciech Mecwaldowski jest Asteriksem, a Arkadiusz Jakubik Obeliksem. "Musiałem zrozumieć motywacje mojego bohatera" - wyznaje ten ostatni.

 • "Lekarze": Jacek Koman - czy wróci do Polski na stałe?

  Kiedy ponad 30 lat temu Jacek Koman, czyli doktor Leon Jasiński z "Lekarzy", zdecydował się wyemigrować z Polski i osiąść na stałe w Australii, był przekonany, że nigdy nie będzie mu dane wrócić do kraju...

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • Jarek Kret dumny z ukochanej!

  Jeszcze nigdy w życiu nie był tak zakochany jak w Beacie Tadli. A ona wciąż go zaskakuje.

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Aneta Zając podupadła na zdrowiu. Co się dzieje?

  Aneta Zając (36 l.) znów podupadła na zdrowiu i nieco się zaokrągliła. Musi o siebie bardziej zadbać. Ma plan, jak to zrobić.

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • "Outlander": Zupełnie tak jak Claire. Wywiad z Caitrioną Balfe

  .... Mimo słabości do Franka musiałabym więc wybrać tego pierwszego. Claire i Jamie są sobie przeznaczeni. Podobała ci się praca na planie w wyrafinowanych francuskich salonach? - Tak, chociaż...

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.