• Informacje na temat:

  praca niania

Artykuły na temat: praca niania
 • "Niania w wielkim mieście": Nowy hit Polsatu

  Praca z pociechami to nie lada wyzwanie. Przekona się o tym Dana, która przez przypadek zostanie wziętą opiekunką do dzieci.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "Niania w wielkim mieście": Co wydarzy się w pierwszym odcinku

  Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska o pracy z dziećmi

  Na planie serialu „Niania w wielkim mieście” aktorka pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Twierdzi, że nauczyła się od nich spontaniczności i dawania sobie czasu na wszystko. Uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska o swoim związku

  Magdalena Lamparska, którą od 7 marca będziemy oglądać w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście", nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie dla "Gali" zrobiła jednak wyjątek i zdobyła się na szczerość na temat swojego związku. Opowiedziała o miłości, wsparciu ze strony swojego partnera i zdradziła, jak poznała się ze swoim ukochanym.

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • Natalia Kukulska wreszcie znalazła odpowiednią nianię dla córki

  ...kogoś godnego polecenia. Bardzo zależało jej na tym, aby niania zamieszkała wraz z jej rodziną w ich domu w Komorowie.  Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", wokalistce udało się w końcu znaleźć zaufaną(...) - tłumaczy Natalia. Nowy utwór jest oczywiście efektem jej współpracy z mężem, Michałem Dąbrówką. - Odkąd w ich domu zamieszkała niania, znów mają więcej czasu dla siebie, a to cieszy Michała - mówi...

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  Anna Biedrzycka-Sheppard po raz trzeci w karierze została nominowana do Oscara (wespół z Jane Clive). Tym razem doceniono stroje, jakie stworzyła do filmu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Kostiumograf wspomina, że wybaczała aktorce wszystkie humory, kiedy widziała ją razem z dziećmi.

Zdjęcia na temat: praca niania
Wideo na temat: praca niania
 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  W nowym serialu telewizji Polsat pt. "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska wciela się w postać Dany, dziewczyny z prowincji, która marzy o karierze psychologa. Po ukończeniu studiów na(...). – Żadna praca nie hańbi, ja również dorabiałam na studiach, pracując na pierwszym roku jako barmanka w Warszawie. Trzeba było sobie radzić – mówi Magdalena Lamparska.

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Niania rzuca pracę

  Kolejny sneak peek z nadchodzącego odcinka "Dextera".

 • Niania i wielkie bum

  Kolejne przygody Niani Mc Phee. Pani Green jest na skraju załamania nerwowego. Trójka jej dzieci - Norman, Megsie i Vincent - stale toczy ze sobą boje, mąż Rory jest z dala od domu w wojennej zawierusze - ostatnia wiadomość od niego przyszła miesiące temu, a szwagier Phil wywiera na nią presję, żeby sprzedać rodzinną farmę. Jakby tego było mało, na farmę zostaje przysłane kuzynostwo z Londynu, wychowane w wyższych sferach i zarozumiałe - Celia i Cyril Gray. Nie wiadomo nawet właściwie jak...

Dyskusje na temat: praca niania
 • Re: "Niania": Agnieszka Dygant po raz drugi wyjdzie za mąż?

  Praca online dla każdego! zarabiaj 1200zł/dziennie tu https://www.youtube.com/watch?v=XCYmbjDFmvY Liczba miejsc ograniczona! Dorób na święta, zarób na spadku bitcoina niemając go! prosta i skuteczna metoda! praca dla ambitnych i ludzi sukcesu

 • Re: "Niania": Agnieszka Dygant po raz drugi wyjdzie za mąż?

  Mieszkałem w Safadze i Marsa Alam przez 6lat /praca/ i widziałem wiele naiwnych panienek jak i starych bab chwytających się brzytwy....byle był chłop ! Wstyd mi za to coś!!!!!!

 • Re: "Czas honoru": Magdalena Różczka nie śpieszy się z powrotem do pracy...

  Nareszcie jakaś normalna aktorka, ktora potrafi wybrać co jest ważniejsze rodzina czy praca. Opowiadają jakie to są szczęśliwe po urodzeniu dziecka i już po miesiącu wracają do pracy a to niby ukochane dziecko zostaje z niania. Brawo Pani Magdo praca jest ważna ale bliskości i ciepła trzeba dać dziecku samemu a nie za pomocą nianiek babć i cioć. Gratuluje ze nie bierze Pani udziału w tym wyścigu