• Informacje na temat:

  praca stylistów

Artykuły na temat: praca stylistów
 • Bogumiła Wander: Nie lubię, kiedy ktoś mówi o mnie spikerka!

  Bogumiła Wander (71 l.) nigdy nie korzystała z porad stylistów ani speców od budowania wizerunku, a mimo to przetrwała w telewizji ponad 30 lat! W czym tkwił jej sekret?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę. Jest lepiej?

  U Doroty Szelągowskiej (37 l.) kolejne zmiany. Tym razem chodzi o jej wygląd. Prezenterka zmieniła fryzurę! Wizytą u stylisty pochwaliła się w mediach społecznościowych.

 • Tomasz Niecik zadebiutował w filmie

  Gwiazdor muzyki disco polo Tomasz Niecik zadebiutował na dużym ekranie. Zagrał w filmie fabularnym "Disco polo" u boku takich aktorskich sław, jak Dawid Ogrodnik czy Joanna Kulig. "Podczas realizowania zdjęć poparzyłem rękę" - opowiada o kulisach pracy na planie artysta.

 • Operacja "Ślub"

  Nadchodzi długo wyczekiwany przez wszystkich dzień ślubu Wiktorii i Tomasza. Gdy Consalida odwiedza stylistę fryzur, który ma ją pięknie uczesać, w okolicy...

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • Tomasz Jacyków nieźle się ceni. Na zakupy z nim trzeba wydać sporą kasę!

  Tomek Jacyków (46 l.) nie ukrywa, że jest na sprzedaż. Wspólne zakupy ze stylistą i byłym kochankiem Wojciecha Kroloppa to nie lada wydatek.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "Na Wspólnej": Przypadek zmieni życie Zuzy!

  To, że Zuza (Małgorzata Socha) przez przypadek trafi na casting do reklamy i weźmie udział w sesji zdjęciowej, sprawi, że dziewczyna – zamiast podjąć pracę w firmie architektonicznej – zostanie... modelką!

 • Zabawa? Nie! To jest jak praca

  Jedna z najlepiej ubranych aktorek - Chloe Sevigny wyznała, że nie znosi pokazów mody. Denerwuje ją zwłaszcza atmosfera w pierwszych rzędach, gdzie siedzi się ramię w ramię z "najpopularniejszymi celebrytkami".

Zdjęcia na temat: praca stylistów
Wideo na temat: praca stylistów
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.