• Informacje na temat:

  praca szczecin

Artykuły na temat: praca szczecin
 • "M jak miłość": Agnieszka ucieknie?

  Agnieszka chce wyjechać z Helenką do Szczecina – pewna, że tylko dzięki temu oboje z Tomkiem odzyskają spokój.

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • Drużyna Niebieska Przemysław Lewandowski - Szczecin - 21 lat. Technik informatyk. Z gastronomią związany od zawsze. Jego ojciec prowadził kilka restauracji, sam jednak nie ma zbyt dużego(...) marzeniem jest praca u boku Wojciecha Modesta Amaro. Piotr Ogiński - Radzionków - 27 lat. Uczestnik pierwszej edycji "TOP Chefa", vloger kulinarny. Przez dziewięć lat pracował w lokalach...

 • Andrzej Grabowski: 40-lecie pracy artystycznej

  Znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Andrzej Grabowski świętował w środę, 22 października, wieczorem 40-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczystość odbyła się na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego po zakończeniu spektaklu "Chory z urojenia" Moliera, w którym aktor gra od 12 lat.

 • "Na dobre i na złe": Kaśka i Marcin odnowią romans z klubu Anonimowych Alkoholików?

  Zdradzamy, że w 692. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja 24 stycznia w TVP2) do stojącej przy karetce Kaśki (Magdalena Czerwińska) podejdzie bardzo atrakcyjny 31-letni mężczyzna. - Co tu robisz? - zapyta Orłowską i pośle jej czarujący uśmiech. - Miałeś być w Szczecinie... - powie zdziwiona widokiem Marcina (Filip Bobek) lekarka. - Pozmieniało się - stwierdzi przystojniak i doda, że...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Bartłomiej Kasprzykowski urodził się w Szczecinie, 19 maja 1977 roku.

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • "Świat według Kiepskich": Nowy sezon. Romans Halinki z Paździochem!

  Kiepscy wrócili na plan i znów będzie się wiele na nim działo. Do ich świata przybędą, prosto ze Szczecina, bliźniaczki! Demoniczne i jedyne prawdziwe. Na odpowiedź po co, widzowie muszą poczekać do jesieni. W życiu Ferdka i Halinki szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka...

 • Szczecin oszalał. Tysiące ludzi bawi się na kolejnym koncercie w ramach tegorocznej Inwazji Mocy. Na scenie występuje właśnie grupa Lady Pank. Za nami już występy Big Day i Blendersów, którzy rozgrzali publiczność do czerwoności.

Dyskusje na temat: praca szczecin
 • Re: Śmierć w serialach: Dlaczego właśnie oni?

  Ludzie ...wezcie się do roboty, zamiast ogladać seriale....lenie patentowane !!!![/q Proponuje zgłosić się do okulisty praca ,robota zakłady pracy istniały gdzie kiedyś miastem był szczecin za komuny .Teraz szczecin to wiocha z tramwajami gdzie takich określeń jak praca ,robota i zakłady pracy nie istnieją i to coś nie jest miastem .Mądry to nazwa nie mająca żadnego znaczenia tak to odbieram ?