• Informacje na temat:

  praca w danii

Artykuły na temat: praca w danii
 • Marek Walczak (45 l.) z „Rolnik szuka żony 3” jest szczęśliwie zakochany. Pisaliśmy o tym, że związał się ze sporo od siebie młodszą Julą. Wygląda na to, że ich miłość kwitnie. Para pojechała do Danii, a fotkami pochwaliła się w internecie.

 • Nikolaj Lie Kaas: Kumpel księcia Danii

  Prywatnie - syn lubianego komika, mąż cenionej stylistki i kumpel... księcia Danii. Zawodowo - jeden z najsłynniejszych (obok Madsa Mikkelsena i gwiazdy "Gry o tron" - Nicolaja Coster-Waldau) duńskich aktorów robiących karierę za granicą.

 • Świat jest przesiąknięty zdradą

  W serialu "Gra o tron" Nikolaj Coster-Waldau gra bezwzględnego rycerza i brata królowej. Dzięki tej roli, pochodzący z Danii aktor, rozpoczął karierę w Los Angeles i dołączył do pierwszej ligi Hollywood.

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • "Prawo Agaty": Michał Mikołajczak jest świetnym biznesmenem!

  Michał Mikołajczak zadebiutował rolą, o jakiej marzą chyba wszyscy absolwenci szkół aktorskich - zagrał Hamleta w krakowskim Teatrze Stu, na deskach którego wciąż oglądać go można jako Księcia Danii oraz Poetę z "Wesela"! Od niedawna należy też do zespołu stołecznego Teatru Współczesnego... Michał wciąż jednak - mimo sukcesu, jaki odniósł jako aktor - nie chce wiązać swej przyszłości tylko...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie!

  21 lutego na jedynym koncercie w Polsce wystąpi legendarna grupa Queen z Adamem Lambertem w roli wokalisty. Zespół zagra w Kraków Arenie.

 • ...jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesco. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza. Wspólna praca Ingi i Zuzy początkowo układa się bardzo bobrze. Kilka najbliższych tygodni ma przesądzić, czy dziewczyny są w stanie dogadać się na stopie zawodowej. Przed powrotem do Danii Michał organizuje romantyczną...

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • "Rolnik szuka żony 3": Marek Walczak i jego partnerka Julia przeżyli trudne chwile

  ...w Danii.  - To była ciężka praca przy zwierzętach, człowiek czasem tonął w gnoju po kolana, niejeden by uciekł, a ja wytrzymałem! - mówi tygodnikowi.  Dzięki temu spłacił zobowiązania, zainwestował...

 • Arthur Reinhart o zdjęciach do "Idy"

  To bardzo odważny film. Prostota, z jaką został opowiedziany, robi wrażenie; operatorzy zeszli z głównej drogi na boczną, nieuczęszczaną przez Hollywood, efektem jest arcydzieło - mówi o nominowanych do Oscara zdjęciach do "Idy" zwycięzca Camerimage Arthur Reinhart.

Wideo na temat: praca w danii
 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  Sokołowska). Wspólna praca Ingi i Zuzy początkowo układa się bardzo bobrze. Wszystko jednak zmienia się przy pierwszym poważniejszym potknięciu Ingi, gdy Zuza krzyczy na przyjaciółkę: - Nie bądź taką mimozą - i ośmiesza przy współpracownikach. Tylko dzięki interwencji przyjaciółek udaje się załagodzić sytuację. Czy dziewczyny będą w stanie dogadać się na stopie zawodowej? Przed powrotem do Danii Michał

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.