• Informacje na temat:

  praca w ochronie

Artykuły na temat: praca w ochronie
 • Roman Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci. Mają niezwykłe charaktery i to jest ciekawe

  ..."Nie szukam relacji z show-biznesem" – zapewnia adwokat. Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Roman Giertych (47 l.) uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

 • "Na Wspólnej": Sekret jej młodości

  ...każdy powrót na plan staje się spotkaniem z bliską osobą. Taka praca cieszy, bo w tym z definicji ulotnym zawodzie właśnie dlatego daje namiastkę stabilności, że trwa latami. Czymś bezcennym jest też...

 • Scenarzyści filmowi z całego świata będą obradować w Warszawie

  130 autorów filmowych scenariuszy, m.in. z USA, Izraela i Wlk. Brytanii weźmie udział w organizowanej w Warszawie 3. Światowej Konferencji Scenarzystów. Spotkanie rozpocznie się w środę. Jednym z prelegentów będzie współtwórca thrillera "Szczęki" Carl Gottlieb.

 • Anna Seniuk: Lepiej późno niż wcale

  Anna Seniuk (75 l.) chce dziś wynagrodzić swoim dzieciom czas, który poświęciła na pracę.

 • B. Spears: Więcej ochrony

  Paparazzi czyhający przed rodzinnym domem Britney Spears w Luizjanie mają od niedawna utrudnioną pracę. Po opublikowaniu w jednym z amerykańskich czasopism zdjęć przedstawiających sypialnię gwiazdy, ochrona posiadłości została wzmocniona m.in. o dwa groźne psy.

 • Policjantki i policjanci

  Przed pracą Ola wstępuje do Michała. Dziś są jego urodziny i Ola chce mu sprawić jakąś przyjemność ale szybko wychodzi zgaszona… Na komendzie Zosia znów...

 • 16-latka pod ochroną

  Dwukrotnie zwiększona ochrona wokół 16-letniej Miley Cyrus to efekt zachowania 53-letniego bezrobotnego hydraulika, który chce, by gwiazda "Hannah Montana" została jego żoną - czytamy w najnowszym numerze "Bravo".

 • "Rolnik szuka żony 5": Ela, kandydatka Jana, i jej nieznana twarz!

  Od tej strony chyba mało kto ją zna! A już zwłaszcza widzowie "Rolnik szuka żony 5". Okazuje się, że Elżbieta Aniszewska to kobieta o dużych ambicjach, sporej odwadze i z... ciekawą pracą. Kim jest?

 • Mariah Carey nagrywa pod ochroną

  Mariah Carey zdecydowała się wzmocnić ochronę swojej osoby podczas prac nad nową płytą. Amerykańska wokalistka nagrywa album na włoskiej wyspie Capri i dla zapewnienia sobie spokoju otoczyła się większą niż zazwyczaj liczbą ochroniarzy. Chodzi także o upilnowanie, aby ze studia nie wydostał się żaden materiał dźwiękowy.

Zdjęcia na temat: praca w ochronie
Wideo na temat: praca w ochronie
 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.