• Informacje na temat:

  prace dowodzi

Artykuły na temat: prace dowodzi
 • .... Byli coraz bliżej wioski, czego dowodziły coraz gęstsze kłęby dymu, płynącego z naprzeciwka. Oczko parsknął głośno i przyśpieszył, popędzony przez Elmara. — Dziesięciu, przynajmniej… Nie więcej niż...

 • Hate Eternal w studiu

  Deathmetalowcy z amerykańskiej grupy Hate Eternal nagrywają nowy album.

 • "Na sygnale": Nie ma czasu na próżność

  ...– Do serialu „Na sygnale” trafiłem z castingu. Zdjęcia próbne trwały długo i były wieloetapowe, a po ich zakończeniu okazało się, że wybrano właśnie mnie! Historia ta dowodzi, że w życiu warto czekać – mówi Wojciech Kuliński.

 • Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze" zmienia nazwę

  Jak informowaliśmy jako pierwsi, tegoroczny Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze" odbędzie się pod inną nazwą. Organizatorzy zmuszeni zostali do usunięcia imienia i nazwiska legendarnego wokalisty Dżemu.

 • "Nash Bridges": Żółta Barracuda Nasha z impetem z impetem wjedzie na CBS Action!

  ..., potężne organizacje przestępcze, nielegalny hazard, zabójstwa na tle politycznym to nieodłączne elementy życia Nasha i ekipy policyjnej, którą dowodzi.

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • "Rolnik szuka żony 5": Ela, kandydatka Jana, i jej nieznana twarz!

  ...sama dowodzić grupą ochroniarską. Tak trafiła do służb mundurowych. Jest wysportowana, potrafi poradzić sobie w każdych warunkach, lubiana w towarzystwie, otwarta na zmiany i ma swój tajemny plan...

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

 • ..., że został otruty. Gill Grissom dowodzi, że zginął przez swojego konkurenta, który niezwykle starannie zatarł ślady i zrobił wszystko, by śledztwo długo biegło fałszywym tropem. Kapitan Brass ma...

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

Zdjęcia na temat: prace dowodzi
Wideo na temat: prace dowodzi
 • W ciemność. Star Trek

  Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.

 • Jak zostać królem

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po śmierci króla Jerzego V (Michael Gambon) i szokującej abdykacji Edwarda VIII (Guy Pearce), książę Albert (Colin Firth) musi, pomimo wielkich oporów, objąć tron Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest prześladujące go od najmłodszych lat... jąkanie. Oddana mężowi królowa Elżbieta (Helena Bonham Carter)...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.