• Informacje na temat:

  prace laureatów

Artykuły na temat: prace laureatów
 • Tomson z Afromental ma nową pracę. Wiemy, czym teraz będzie się zajmował!

  ...marzeń, o której będzie mówiło całe miasto. Na laureatów czeka też niezła pensja w wysokości 5 tysięcy złotych! Tomson już zabrał się za poszukiwania idealnych kandydatów, o czym poinformował na...

 • Etiuda & Anima: Laureaci

  "Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

 • Laureat konkursu urzekł dowcipem oraz dystansem do siebie oraz rodzinnej hierachi: "Może to ujma dla twardziela, że zamiast zasiadać za sterami, On się...

 • Oscary 2015: Znamy laureatów!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego podczas odbywającej się w nocy z niedzieli na poniedziałek gali. Największym wygranym nagród amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się zdobywca czterech statuetek, w tym dla najlepszego obrazu roku -"Birdman".

 • AKTUALIZACJA: Konkurs - nowy laureat

  Niestety w związku z popełnionym plagiatem przez jednego z laureatów redakcja postanowiła wyłonić nowego.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski żadnej pracy się nie boi

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie kryje, że gdy dostał się do szkoły teatralnej, wierzył, że po jej ukończeniu od razu znajdzie pracę w zawodzie. Niestety... Po studiach, aby zarobić na utrzymanie, odśnieżał ulice, roznosił ulotki i był kelnerem. - Żadnej pracy się nie boję - mówi dziś laureat tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia".

 • Wajda wśród laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Reżyser Andrzej Wajda, operator Wiesław Zdort, kierownik produkcji Włodzimierz Śliwiński oraz dekoratorka wnętrz Albina Barańska są wśród laureatów przyznanych w środę, 17 grudnia, - za wieloletni wkład w rozwój rodzimej kinematografii - Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2014.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski wyróżniony na festiwalu filmowym w Sopocie

  Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z „Ojca Mateusza”, został piątym laureatem Diamentowego Klapsa – nagrody przyznawanej podczas największego w Europie wakacyjnego festiwalu filmowego Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane.

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

Zdjęcia na temat: prace laureatów