• Informacje na temat:

  prace ryszarda

Artykuły na temat: prace ryszarda
 • Smutna starość Ryszarda Kotysa. Zgubił się na klatce schodowej

  ...wykonywać jakieś prace w domu? - Nie jestem majsterkowiczem. Lubię natomiast od czasu do czasu coś ugotować. To mnie wciąga i odpręża. Kiedyś zacząłem piec mięso, które rodzinie posmakowało. Tak się...

 • Ryszard Lenczewski o pracy przy "Idzie"

  Fotografie wykonane w ramach dokumentacji do "Idy", to notatniki moich wrażeń, które potem ułożyły się w opowieść filmową - powiedział operator Ryszard Lenczewski, współautor nominowanych do Oscara zdjęć do filmu Pawła Pawlikowskiego.

 • Ryszard Kruszelnicki z "Sanatorium miłości" nie załamał się po tragedii

  .... Świętowali jeszcze 40. rocznicę małżeństwa, zgodnego i kochającego się, gdy pół roku później, w 2013 r., pani Maria zmarła. Miała zaledwie 65 lat. Dla Ryszarda była to ogromna tragedia. Został zupełnie sam...

 • Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze" zmienia nazwę

  Jak informowaliśmy jako pierwsi, tegoroczny Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze" odbędzie się pod inną nazwą. Organizatorzy zmuszeni zostali do usunięcia imienia i nazwiska legendarnego wokalisty Dżemu.

 • "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys wrócił na plan

  ..."Kiepskich", niektórzy obawiali się, że to zapowiedź całkowitego końca serialu. Mówiło się też o złym samopoczuciu Ryszarda Kotysa. 86-letni aktor sam przyznaje, że bywa w słabszej formie, miewa problemy(...) raz na zawsze wyrzucić z prywatnej-publicznej toalety Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski), wykorzystując do tego nowe technologie. 18 lat temu twórcy serialu zaprosili Ryszarda Kotysa na casting do...

 • "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.

 • Ryszard Rembiszewski stracił pracę. Przez "promocję pedałów"!

  Ryszard Rembiszewski (66 l.) miał poprowadzić koncerty zorganizowane przez jednego z księży w Tykocinie. Duchowny jednak zrezygnował ze współpracy z "panem Lotto", gdy dowiedział się, że wspiera on "związki partnerskie".

 • Oscarowa Noc i wystawa o filmie "Ida" w Muzeum Kinematografii

  Na wystawę poświęconą filmowi "Ida" oraz na Oscarową Noc, czyli kibicowanie polskim kandydatom do tej nagrody w towarzystwie m.in. jednego z nominowanych - operatora Ryszarda Lenczewskiego, zaprasza w lutym łódzkie Muzeum Kinematografii.

 • "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys kończy 87 lat!

  ...zależy, więc się nie poddaje. "Ta menda Paździoch", czyli dd czego się wszystko zaczęło? 20 lat temu twórcy serialu zaprosili Ryszarda Kotysa na casting do "Świata według Kiepskich" z myślą...

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

Zdjęcia na temat: prace ryszarda