• Informacje na temat:

  pracowita wiedzą

Artykuły na temat: pracowita wiedzą
 • Kinga Rusin zawsze może liczyć na mamę. Kim jest Maria Rusin?

  Kinga Rusin (48 l.) sporo zawdzięcza swojej mamie. Kim jest pani Maria? Okazuje się, że to pracowita i zdroworozsądkowa kobieta. "Mama jest bardzo racjonalna" - opowiada dziennikarka.

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • Tomson z Afromental znów zajmie się rozkręcaniem imprez! A miał zostać prawnikiem

  ...i ułożonym prawnikiem z Olsztyna. Nie wszyscy  bowiem wiedzą, że Tomson studiował prawo!  „Te prawie cztery lata studiów na UWM dały mi więcej, niż bym się spodziewał i nie chodzi mi tu tylko o walor...

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Czuje się celebrytką?

  Jako Dorota Gawron jest wspaniałą matką, kompetentną prawniczką i niezwykle lojalną przyjaciółką. Prywatnie aktorka jest równie poukładana jak jej serialowa bohaterka. – Jestem, tak jak ona, pracowita i bardzo ambitna – przyznaje Daria Widawska.

 • "Rolnik szuka żony": Na miłość przyjdzie pora

  Paweł Szakiewicz, jeden z pięciu bohaterów programu telewizyjnej Jedynki "Rolnik szuka żony", nie boi się ryzyka, ceni niezależność, a w kobietach podoba mu się nie tylko wygląd, lecz także inteligencja, charakter i przebojowość.

 • "M jak miłość": Adriana Kalska nie chce mówić o... miłości

  Adriana Kalska, czyli Iza Lewińska z "M jak miłość", nie chce rozmawiać z dziennikarzami o swym związku z Mikołajem Roznerskim. - Wszyscy wiedzą, że jesteśmy razem. Dopisano już do tego różne historie, ale ja chcę ten temat zostawić dla siebie - stwierdziła w wywiadzie.

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Co się z nim dzieje?

  Wszystkich fanów serialu "Glee", którzy do tej pory myśleli, że wiedzą już wszystko o Jessem (Jonathan Groff), czeka niemałe zaskoczenie. W jaką stronę ewoluuje ta postać?

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

Wideo na temat: pracowita wiedzą
 • Omenaa Mensah wspomina początki kariery! "To nie był łatwy czas"

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah (38 l.) wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy z kamerą zajęła jej więc trochę czasu. Dziś z dystansem podchodzi do swoich antenowych wpadek. "Początki są trudne w każdym zawodzie, a w szczególności w takim, który wymaga kontaktu z kamerą, z drugim człowiekiem, to nie są łatwe momenty, ale mocno konserwują, uczą, jest to wiedza, którą mamy...