• Informacje na temat:

  pracowite miesiące

Artykuły na temat: pracowite miesiące
 • "Przyjaciółki": Ma przed sobą bardzo pracowite miesiące

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Aktorka właśnie wróciła na plan serialu Telewizji Polsat, przygotowuje się do nagrania płyty, a w dodatku wiosną poprowadzi nowe show!

 • Joanna Moro w rosyjskim filmie na Białorusi

  Joanna Moro, znana z seriali "Anna German" i "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

 • Filipa Bobka czekają bardzo pracowite miesiące...

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę Telewizji Polsat.

 • Cheryl: Korzystajmy z życia! (nowa płyta "Only Human")

  Wokalistka Cheryl prezentuje nowy singel "I Don't Care", który zapowiada nadchodzącą płytę "Only Human".

 • Pracowite lato

  ...robisz, żeby tak wyglądać? - Niewątpliwie cztery miesiące ćwiczeń po pięć godzin dziennie spowodują, że sylwetka będzie wymarzona (śmiech). Generalnie prowadzę aktywny tryb życia. Dużo ćwiczę - pływam...

 • Małgorzata Kożuchowska: Krótki urlop macierzyński

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie, by rezygnować z urlopu macierzyńskiego na rzecz pracy. Niestety, w show-biznesie obowiązują inne standardy.

 • Czeka ją pracowite lato!

  Za kilka dni z całą ekipą "Życia nad rozlewiskiem" przenosi się na Mazury. Czekają ją ponad dwa miesiące intensywnej pracy! W piątek zakończyły się warszawskie zdjęcia do "Życia nad rozlewiskiem(...) Joanna Brodzik spędziła na planie w Warszawie zaledwie dwa dni. Po prawie rocznej przerwie znów wcieliła się w Małgorzatę Jantar. Przed aktorką bardzo pracowite lato, bo od 1 czerwca do 10 sierpnia...

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • Monika Zamachowska wściekła! Nie ma mowy o żadnych wakacjach!

  Monikę Zamachowską (46 l.) czeka bardzo pracowite lato. Dziennikarka przez najbliższe miesiące nie będzie miała ani jednego wolnego dnia. "Najbliższy wolny dzień mam 12 września" - wścieka się żona Zbyszka.

 • Pracowite miesiące Jeffa Becka

  Legendarny brytyjski gitarzysta Jeff Beck, kiedyś członek Yardbirds oraz supertria Beck, Bogert, Appice, przez kilka najbliższych miesięcy będzie bardzo zajęty. 6 lutego ukazuje się jego nowa płyta, a zaraz po jej wydaniu artysta wyruszy na trasę koncertową.

Zdjęcia na temat: pracowite miesiące
Dyskusje na temat: pracowite miesiące