• Informacje na temat:

  pracownicy obsługi

Artykuły na temat: pracownicy obsługi
 • Sylwester Wardęga poskarżył się na obsługę banku. Odpowiedział mu... sam prezes

  Znany youtuber Sylwester Wardęga (28 l.), autor m.in. słynnego psa-pająka, poskarżył się na Facebooku na obsługę jednego z banków - notabene nagrodzonego Gwiazdą Jakości Obsługi. Na jego post zareagował... prezes instytucji.

 • Francuska Kim Kardashian aresztowana. Próbowała zamordować chłopaka?

  Modelka Nabilla Benattia, nazywana francuską Kim Kardashian, została aresztowana pod zarzutem próby zabójstwa swego chłopaka -Thomasa Vergary, z którym występowała w jednym reality-show "Angels".

 • Królowa Elżbieta II oszczędza nawet w święta na pracownikach?!

  Pracownicy Pałacu Buckingham nie mają łatwej pracy. Królowa jest znana ze swoich wysokich wymagań, ale potrafi też odpowiednio docenić starania tych, którzy służą jej na co dzień. Najbliższa służba(...) królowej, Jerzy V, kadra otrzymała świąteczny pudding. Jednak w tym roku jakie było zdziwienie obsługi pałacu, która otrzymała pudding z jednego największych i najtańszych supermarketów na świecie, a nie...

 • Strajk na Broadwayu zakończony

  W Nowym Jorku zakończył się strajk pracowników obsługi scenicznej w teatrach na Broadwayu, który zmusił właścicieli wielu teatrów do ich zamknięcia na prawie trzy tygodnie.

 • Reni Jusis poparzona w pociągu. PKP odpiera zarzuty!

  Reni Jusis (40 l.), jadąc pociągiem Intercity na letni wypoczynek, została oblana wrzątkiem. Piosenkarka doznała poparzenia nogi drugiego stopnia, do tego - jak twierdzi - nikt z obsługi nie potrafił udzielić jej pomocy. Przewoźnik wydał oświadczenie w tej sprawie.

 • Będący od lat wegetarianinem Paul McCartney podczas trwającej właśnie trasy koncertowej zabronił jedzenia mięsa nie tylko towarzyszącym mu muzykom, lecz również wszystkim pracownikom obsługi technicznej. Rzecz jasna nie wszyscy są tym zachwyceni.

 • "Pierwsza miłość": Nowa właścicielka w Barbarianie!

  ...w stylu korporacyjnym. Tajemnice, jakie skrywa Dorota będą nie lada zaskoczeniem dla obsługi baru! Pierwszy odcinek "Pierwszej Miłości" z udziałem Magdaleny Wróbel już 11 kwietnia o godzinie 18

 • M. Carey: Gwiazdorskie wymagania

  Mariah Carey zaszokowała pracowników hotelu "Baglioni" w Kensington w Londynie, kiedy zażyczyła sobie czerwonego dywanu przed wejściem. Żeby było ciekawiej, wokalistka postawiła na nogi obsługę o godz. 2 nad ranem.

 • "Strażacy": 13 godzin w pełnym wyposażeniu i oświadczyny

  Maciej Zakościelny i Weronika Rosati zagrają główne role w nowym serialu TVP1 zatytułowanym „Strażacy”. Aktorzy grający role strażaków przeszli szkolenie z zasad obsługi sprzętu gaśniczego w jednostce straży pożarnej. Zdjęcia do produkcji ruszyły 4 sierpnia, premiera planowana jest na wiosnę 2015 roku. W tym roku Jedynka wyemituje 90-minutowy odcinek pilotażowy.

 • Springsteen na lotnisku

  Nieoczekiwany koncert dał w środę, 29 czerwca, Bruce Springsteen. Amerykański rockman zagrał kilka utworów dla obsługi lotniska w islandzkim Keflaviku.

Wideo na temat: pracownicy obsługi
 • Maciej Zakościelny gwiazdą nowego serialu "Strażacy"

  Maciej Zakościelny i Weronika Rosati zagrają główne role w nowym serialu TVP1 zatytułowanym „Strażacy”. Aktorzy grający role strażaków przeszli szkolenie z zasad obsługi sprzętu gaśniczego w jednostce straży pożarnej. Zdjęcia do produkcji ruszyły 4 sierpnia, premiera planowana jest na wiosnę 2015 roku. W tym roku Jedynka wyemituje 90-minutowy odcinek pilotażowy. „Strażacy” opowiadają o losach

 • Tower Heist. Zemsta cieciów

  BEN STILLER i EDDIE MURPHY to gwiazdy najnowszej komedii akcji "Tower Heist: Zemsta cieciów", filmowej opowieści o grupie pracowników fizycznych, którzy oszukani przez 'grubą rybę' z Wall Street na własną rękę próbują wyrównać z nim rachunki. Ta grupa to zespół obsługi luksusowego apartamentowca przy Central Park zwanego 'The Tower', a 'gruba ryba' to miliarder, który zdefraudował pieniądze składane przez nich na emeryturę. Taka rażąca niesprawiedliwość musi być pomszczona - pracownicy...

 • Dystrykt 9

  Obca cywilizacja uwięziona na naszej planecie. Zaskakujący obraz współczesnego świata, w którym przybysze z kosmosu od lat żyją obok nas. Jak długo ludzie będą tolerować ich obecność na Ziemi? Jeszcze przed amerykańską premierą film okrzyknięto "Łowcą androidów" XXI wieku! Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. - zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej...