• Informacje na temat:

  pracownik ekipy

Artykuły na temat: pracownik ekipy
 • "Teoria wielkiego podrywu": Studio Warner Bros pozwane przez członka ekipy

  Christopher Klausen, drugi reżyser na planie serialu "Teoria wielkiego podrywu", pozwał do sądu studio Warner Bros. Członek ekipy filmowej zarzuca producentem bezpodstawne zwolnienie z pracy, zdegradowanie i dyskryminację ze względu na wiek. Problemy rozpoczęły się w 2012 roku podczas kręcenia szóstego sezonu popularnej produkcji stacji CBS. Według Klausena pracownicy oraz gwiazdy serii zaczęli...

 • Współpracownik Nicki Minaj zabity

  29-letni De'Von Pickett, koncertowy menedżer Nicki Minaj został zabity w barze w Filadelfii. Inny współpracownik raperki został ciężko ranny.

 • Żółtodziób

  Po ostatnich wydarzeniach Nowak nie rezygnuje z pracy i o poranku stawia się na dyżur. Trafia do ekipy doktora Banacha i cały czas ma problemy. Piotr uznaje...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Małgorzata Kożuchowska musi przygotować się na zmiany w "Drugiej szansie"

  Na fanów „Drugiej szansy” i Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.) czekają wielkie zmiany? Podobno na planie serialu jeden z aktorów wzbudza negatywne emocje i drażni resztę ekipy. Jego rolę postanowiono więc ograniczyć – twierdzi „Super Express”.

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • Agenci NCIS: Los Angeles

  Nowy zastępca dyrektora NCIS, Granger, zaskakuje podwładnych Hetty, sprawdzając ich umiejętności. Zespół bada okoliczności zabójstwa Boltona, pracownika...

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

 • Nic więcej do stracenia

  Pracownicy TGS mają dokonać samooceny. Z całej ekipy tylko Jenna pisze szczerze, że uważa się za najgorszą osobę na świecie. Po wypełnieniu formularza...

 • Bin Laden pokrzyżował plany Jamesa Bonda

  Wygląda na to, iż superagent James Bond spotkał swego najpoważniejszego przeciwnika. W związku z terrorystycznymi zamachami 11 września, fabuła dwudziestej opowieści o przygodach agenta 007 ponownie uległa zmianie. Powodem zamieszania jest Osama bin Laden, mózg pamiętnych ataków na Stany Zjednoczone.

Dyskusje na temat: pracownik ekipy