• Informacje na temat:

  pracownik stacji

Artykuły na temat: pracownik stacji
 • Pogrzeb Grzegorza Miecugowa! Dziennikarza pożegnały tłumy gwiazd i pracowników stacji!

  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa (+61 l.) przyciągnął na warszawskie Powązki istne tłumy osób, które postanowiły towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze. Na cmentarzu pojawili się oczywiście jego współpracownicy z TVN, ale i liczne gwiazdy. W pożegnaniu Miecugowa uczestniczyli m.in. Anita Werner, Tomasz Sianecki, Grażyna Torbicka, Maciej Stuhr, Wojciech Olejniczak, Grzegorz Markowski, Monika Olejnik oraz Kinga Rusin z... Tomaszem Lisem.

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Pracownik TVN o Durczoku: Wydzierał się. Poleciały cztery osoby!

  ...właściciela. Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały większościowy pakiet udziałów (52,7 proc. akcji wiodącej) amerykańskiej firmie Scripps Networks Interactive za 584 mln euro. Czy coś się zmieni w stacji...

 • Kamil Durczok na urlopie

  Do czasu zakończenia prac specjalnej komisji powołanej przez zarząd TVN w celu zbadania sprawy molestowania i mobbingu wśród pracowników stacji Kamil Durczok przebywać będzie na urlopie.

 • Żadna stacja nie chce zatrudnić "Superniani"!

  ...w 'Studiu' były epizodyczne i stacja nie ma wobec niej żadnych planów" - mówi "Party" pracownik stacji Solorza. Na Supernianię chrapki nie ma też TVP. Zwłaszcza po tym, jak skrytykowała popularny serial tej stacji "Rodzinka.pl". Wygląda na to, że Zawadzka powinna jednak poszukać pracy poza mediami, bo raczej nie ma już szans na żaden angaż. "Zawadzka nigdy nic nie znaczyła i nie znaczy w show...

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

 • Beata Tadla po zwolnieniu z TVP podejmie pracę dla innej stacji?

  Beata Tadla (40 l.) straciła pracę w TVP i zapewne już teraz tęskni za dziennikarstwem. Czy wkrótce zobaczymy ją w którejś ze stacji telewizyjnych?

 • Trzeci sezon "Newsroom" od 8 grudnia w HBO

  Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Newsroom", który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

 • ...w TVN-ie, Durczok wielokrotnie wygrywał zawody narciarskie "Puchar Faktów TVN", organizowane corocznie dla pracowników tej stacji. Pasją do nart chciał też zarazić syna Kamila juniora. - Uczyliśmy go od(...)Rodzina Durczoków 2015 rok z pewnością zapamięta na zawsze. Jako najgorszy i zarazem... najlepszy. Po publikacjach tygodnika "Wprost" Kamil Durczok (47 l.) stracił pracę w stacji TVN i przypłacił...

 • TVN kończy współpracę z Durczokiem ze skutkiem natychmiastowym

  Spółka TVN i Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie ws. zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym - głosi wtorkowy komunikat TVN. Komisja powołana przez TVN - podano - zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań, włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym.

Zdjęcia na temat: pracownik stacji
Wideo na temat: pracownik stacji
 • Filip Chajzer zniszczył samochód TV Repbulika?! Obrzucił go...

  Filip Chajzer (31 l.) dopuścił się niecodziennego czynu. Reporter "Dzień Dobry TVN" postanowił bowiem... obrzucić samochód TVP Republika owsianką! Pracownikowi tej stacji nie spodobała się jego postawa. O mały włos, a nie skończyłoby się to spotkaniem z policją. (YouTube)

Dyskusje na temat: pracownik stacji
 • Re: "Drogi wolności": Pilot serialu już 15 lipca!

  , z udziałem stowarzyszenie duma i nowoczesność, bez uprzedniego zawiadomienia organów ścigania pokazuje ze pracownik stacji komercyjnej na praworzadnosc gwiżdże, a Demokracje ma na ustach tylko wówczas gdy(...) puszczane. Dziennikarze z czerwonymi nalotami aktualnie w komercyjnych stacjach nauczają o Demokracji oraz nakazują stosować się do zapisów Konstytucji. Przecież to w komercyjnej stacji zatrudniony

 • Re: Skandal w ambasadzie

  Rzeczywiscie Pan premier Kaczyński poiiwnen zacząć kupowac na stacji benzynowej. Obnizka o 1 zl była by niezla zachęta do tej stacji.Oczywiscie jeszcze lepiej byloby, gdy PIS wygralo wybory tak zeby(...) po 5 a wkrotce po 6 zl.Niestety jest to droga w ktorej pracownik sam bedzie musiał stawac przed pracodawca zatrudniony na kontrakcie i rywalizowac ze swoimi kolegami z pracy. A ludzie skupieni przy PO