• Informacje na temat:

  prasa donosiła

Artykuły na temat: prasa donosiła
 • Tygodnik donosi: Marta Kaczyńska dała Dubienieckiemu "zielone światło"!

  Choć nie są małżeństwem, razem uczestniczą w wychowaniu córek. Oboje wiedzą, jak ważne jest dla dzieci to, by miały stały kontakt zarówno z mamą, jak i z tatą. Dlatego, jak czytamy w jednym z tygodników, Marta Kaczyńska (37 l.) dała zielone światło i powiedziała „tak”, gdy Marcin Dubieniecki (37 l.) poprosił ją o zgodę na zabranie córek na wakacje.

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

 • Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys małżeński? Te fotki mówią wszystko!

  Książę William (34 l.) i księżna Kate (35 l.) przeżywają małżeński kryzys? Tak donosiła zagraniczna prasa. Podobno księżnej nie spodobały się ostatnie wybryki jej męża. Jak jest naprawdę? Najnowsze fotki pary mówią wiele.

 • Maja Hyży: "Kawa" zapowiada debiutancką płytę

  Luty 2015 r. - to wtedy ma pojawić się debiutancka płyta Mai Hyży, finalistki trzeciej edycji "X Factor".

 • Olga Bołądź na salonach! Wcale nie wyglądała na zmartwioną

  Olga Bołądź (31 l.) i Mikołaj Roznerski (32 l.) zaczęli spotykać się ze sobą około dwa lata temu. Wydawało się, że w ich związku wszystko jest w jak najlepszym porządku. Prasa donosiła o zaręczynach i planowanym ślubie, a para wydawała się bardzo szczęśliwa. Jednak niedawno media obiegła zaskakująca informacja. Jeden z tabloidów twierdzi, że aktorzy… rozstali się. Żadne z nich nie chciało...

 • Maja Hyży: "Będę kochać" na walentynki

  Nowy singel "Będę kochać" zapowiada debiutancką płytę Mai Hyży, finalistki trzeciej edycji "X Factor".

 • A jednak! Agnieszka Więdłocha ma romans z 19-letnim Musiałem!?

  O tym, że 19-letni celebryta i starsza o 9 lat aktorka mają się ku sobie prasa bulwarowa donosiła już jakiś czas temu. Sami zainteresowani zaprzeczali jednak tym rewelacjom twierdząc, że tylko się przyjaźnią. Więdłocha dawała ponoć Musiałowi lekcje aktorstwa i przygotowywała go do egzaminów do szkoły teatralnej. Maciek chyba jednak mało się skupiał na radach koleżanki, bo oblał egzaminy i na...

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • Włodarczyk i Książkiewicz stroją fochy?

  Jak donosi prasa plotkarska, Agnieszka Włodarczyk i Weronika Książkiewicz mają problemy zawodowe przez swoje trudne charaktery i wyniosłą postawę.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Zdjęcia na temat: prasa donosiła
Wideo na temat: prasa donosiła
 • Ostałowska o operacji plastycznej

  Ostatnio prasa kolorowa donosiła, że jeden z producentów zasugerował Dominice Ostałowskiej, która od dwunastu lat wciela się w Martę Mostowiak w "M jak miłość", poprawę urody. Aktorka od pewnego czasu nie otrzymuje bowiem nowych propozycji zawodowych. Ile w tym prawdy?

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: prasa donosiła
 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  Wiele szczegółów nie znamy , trudno o komentarz. Prasa donosiła to co chciała, podsycała . Ojciec ma prawo do kontaktów z synami . Kwestia , gdzie, kiedy, ile czasu może spędzać z synami leży w gestii sadu. No cóż , za swoje grzeszki będzie musiał zapłacić : brak zainteresowania dziećmi po odejściu , brak płatności alimentacyjnych - "grzech" zaniechania ale to jeszcze nie powód do zakazania mu

 • Re: Wreszcie ma syna nie tylko w serialu!

  częściej zdarzają się przypadki pedofilii. Okazuje się, że w roku 2004 wszystkie akty pedofilii, o których donosiła w Polsce prasa, w 40% miały charakter homoseksualny.