• Informacje na temat:

  prasa kilka

Artykuły na temat: prasa kilka
 • Michał Wiśniewski: Kilka łyków odmieniło jego los!

  .... A młody Michał marzył, że zostanie z ojcem, wyciągnie go z nałogu. Kilka dni później ojciec podciął sobie żyły. Wiśniewski myślał, że ojciec się zabił, bo on chciał wrócić do domu. "Mógł tego nie...

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Była żona McCartneya obrażona na prasę

  Była modelka Heather Mills złożyła kilka skarg do komisji nadzorującej brytyjską prasę za nierzetelne artykuły, które naruszyły jej prywatność.

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

 • Ślub Grabowskiego już za kilka dni

  Według najnowszych informacji, 57-letni aktor już w najbliższą sobotę poślubi młodszą o 17 lat Anitę.

 • "Twarz anioła": Pierwszy polski teaser filmu!

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Zobaczcie polski teaser filmu "Twarz anioła", opowiadający o oskarżonej o morderstwo Amandzie Knox, która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy".

 • Włodarczyk i Książkiewicz stroją fochy?

  Jak donosi prasa plotkarska, Agnieszka Włodarczyk i Weronika Książkiewicz mają problemy zawodowe przez swoje trudne charaktery i wyniosłą postawę.

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • "Sherlock": Smoczy wdzięk

  Podobno wszechstronnie utalentowany Benedict Cumberbatch nie cierpi, gdy prasa - zwłaszcza amerykańska - pyta go o pokrewieństwo z Dennisem Quaidem.

 • Oscary 2015: Są pierwsi przegrani!

  Jennifer Aniston, animacja "LEGO: Przygoda" oraz dramat "Selma" - to najwięksi przegrani tegorocznych Oscarów.

Zdjęcia na temat: prasa kilka
Wideo na temat: prasa kilka
 • W 2015 roku rozstanie goniło rozstanie!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

Dyskusje na temat: prasa kilka
 • Re: "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Och, no i teraz przez kilka miesięcy prasa będzie drukowała kolejne zdjęcia pani Małgorzaty szukając ciążowego brzuszka. Jeśli naprawdę spodziewa się dziecka (czemu zdaje się ani nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła), to gratuluję i życzę, by w tak szczególnym dla niej okresie prasa trochę odpuściła i pozwoliła jej cieszyć się każdym dniem odmiennego stanu.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  krawczyk ma prawa i obowiązki, tylko on wie czy sam rezygnuje z widzeń czy nie, aby to uściślic potrzebna jest wypowiedz drugiej strony i pewnie w sadzie usłyszy co ma Aneta do powiedzenia, na razie to cały czas on szczuje w gazetach na Anete a ona milczy, wg mnie dobrze robi bo prasa to nie miejsce na rozprawę, od tego sa sądy. A tak nawiasem mówiąc to za kilka lat dzieci sobie poczytają jak

 • Re: Wreszcie ma syna nie tylko w serialu!

  Oto kilka danych, głównie z raportu lekarzy Kanady (J. Shea, J.K. Wilson i inni): Małżeństwo gejowskie i homoseksualizm. Raport i komentarz medyczny. Dowiadujemy się z niego między innymi, że aktywni(...) częściej zdarzają się przypadki pedofilii. Okazuje się, że w roku 2004 wszystkie akty pedofilii, o których donosiła w Polsce prasa, w 40% miały charakter homoseksualny.