• Informacje na temat:

  prasa spekulowała

Artykuły na temat: prasa spekulowała
 • Angelina Jolie adoptuje kolejne dziecko?

  ...chłopca z Wietnamu, Paxa (14 l.). Później aktorka zaszła w ciążę bliźniaczą i na świecie pojawili się Knox (10 l.) oraz Vivienne (10 l.).  Czy teraz rodzina znów się powiększy? Prasa spekuluje, że Jolie...

 • Co planuje Adele?

  Brytyjska wokalistka Adele przebywa obecnie w Los Angeles. Prasa spekuluje na temat zamiarów wokalistki.

 • Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys małżeński? Te fotki mówią wszystko!

  Książę William (34 l.) i księżna Kate (35 l.) przeżywają małżeński kryzys? Tak donosiła zagraniczna prasa. Podobno księżnej nie spodobały się ostatnie wybryki jej męża. Jak jest naprawdę? Najnowsze fotki pary mówią wiele.

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • Joanna Moro nie pojawi się w najnowszym sezonie "Blondynki"?!

  Joanna Moro (31 l.) nie pojawi się już w „Blondynce”?! Takie wieści pojawiły się w kolorowej prasie. Podobno producenci serialu zrezygnowali z usług aktorki. Dlaczego?

 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.

 • Markowska nie koncertuje z powodu ciąży

  Patrycja Markowska przerwała milczenie na temat swojej ciąży. Prasa już dawno spekulowała, że popularna wokalistka spodziewa się dziecka. Markowska po raz pierwszy to oficjalnie potwierdziła.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Mikołaj Krawczyk się ożenił?

  Czy Aneta Zając (25 l.) i Mikołaj Krawczyk (26 l.) są już oficjalnie małżeństwem? Plotkarska prasa spekuluje, że wzięli ślub cywilny.

 • W Wenecji o dzieciach

  Za jedno z najważniejszych wydarzeń 61. festiwalu filmowego w Wenecji uznano prezentację fińskiego filmu dokumentalnego o dzieciach z Rosji i Czeczenii, cierpiących z powodu wojny w tej kaukaskiej republice. Prasa komentuje też przyjazd na festiwal Nicole Kidman i projekcję filmu "Birth" Jonathana Glazera z jej udziałem.

Zdjęcia na temat: prasa spekulowała
Wideo na temat: prasa spekulowała
 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Sanctuary

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji. Powracają wspomnienia, a w jego życiu znowu pojawia się dorosła córka Nadia. Pod pretekstem podróży służbowej Jan wyjeżdża za granicę....

Dyskusje na temat: prasa spekulowała