• Informacje na temat:

  prawa komercyjne

Artykuły na temat: prawa komercyjne
 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant nigdy nie użala się nad sobą

  Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", wyznała niedawno w wywiadzie, że zamiast użalać się nad sobą, woli... pajacować. Aktorka twierdzi, że rzadko pozwala sobie na słabość i łzy.

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • „Mecenas Lena Barska”: Świetne wyniki

  ...wszystkich widzów, 4,20 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 4,67 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Prawie dwukrotnie wyższą oglądalność (1,01 mln osób) notują powtórki serialu pokazywane w piątki. "Mecenas Lena Barska" to historia atrakcyjnej 40-letniej prawniczki, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego. Prywatnie...

 • "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston 10 kwietnia debiutuje na Blu-ray i DVD.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...kierunek swoich poszukiwań i postawiła na mniej komercyjne dźwięki "w zgodzie ze sobą". Dziewiąta płyta "Ósmy plan" spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków. Agnieszka Chylińska to kolejny przykład(...) występami konwencje Prawa i Sprawiedliwości. Renata Dąbkowska i grupa Sixteen w 1998 roku reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji z piosenką "To takie proste". Wcześniej podbiła serca...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • ...przez Fundację WOŚP społecznych pieniędzy na publiczną służbę zdrowia. Jutro w podobnym tonie wysyłam list do KRRiT. Jeśli to nie poskutkuje, szukać będę prawa i sprawiedliwości w instytucjach...

 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska: Zainteresowanie napędzają hejterzy

  Masową krytykę telenoweli "Korona królów" Ilona Łepkowska poczytuje za sukces. Jej zdaniem żadna inna produkcja telewizyjna nie spotkała się bowiem w ostatnich latach z tak dużym zainteresowaniem. Scenarzystka za niesłuszne uważa porównywanie nowej produkcji do takich hitów jak "Gra o tron", zwracając uwagę na inny charakter obu seriali.

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

Dyskusje na temat: prawa komercyjne
 • Re: Nieumiarkowanie w jedzeniu, piciu i paleniu

  większą radość. Nie podoba mi się obecne konsumpcyjne i komercyjne podejście do życia większości ludzi, jest puste .... no ale każdy wiek ma swoje prawa ... ale ja mam co opowiadać mojemu 3 letniemu