• Informacje na temat:

  prawdziwa bizneswoman

Artykuły na temat: prawdziwa bizneswoman
 • Bizneswoman

  Praca policjantów to codzienny kontakt z ludzką tragedią, nieszczęściem i zbrodnią. Śledztwa to wielogodzinne obserwacje podejrzanych, analiza raportów,...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • Paweł Wawrzecki: Jego żona to prawdziwa milionerka!

  Aktor w 2009 wziął ślub z niejaką Izabelą Roman, mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Para jest dość nietypowym małżeństwem - na co dzień nie mieszkają razem i aby się zobaczyć, muszą latać do siebie samolotem. Dla żony Pawła Wawrzeckiego nie jest to zbyt duży wydatek. "Izabela jest wpływową bizneswoman. Działa w branży farmaceutycznej, a jej majątek szacuje się na ponad 100 milionów dolarów...

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • "Pierwsza miłość": Nowy biznes Kingi

  Jesienią Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zostanie prawdziwą bizneswoman!

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • "Barwy szczęścia": Tomek wreszcie pozna prawdę o Marioli...

  Tomek (Tomasz Błasiak) - przekonany, że Mariola (Agnieszka Mrozińska) jest prezeską masarni i bogatą bizneswoman – postanowi namówić ją, by kupiła od Joli klub fitness. - To dobra lokata kapitału – powie jej.

 • Charlize Theron: Ekstremalnie zimna?

  Charlize Theron gra jedną z ważniejszych ról w najnowszym filmie Ridleya Scotta "Prometeusz". Kim tak naprawdę jest zimna bizneswoman z korporacji, finansującej misję kosmiczną, w którą wciela się hollywoodzka aktorka, laureatka Oscara?

 • "Komisarz Alex": Anna Korcz w interesach kieruje się głosem serca

  Anna Korcz, którą zobaczymy jako bizneswoman Izabelę Starzyńską w 12. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", wiele razy mówiła w wywiadach, że na prawdziwą miłość warto czekać nawet latami. - Ja się doczekałam - twierdzi.

 • Kłopoty serialowych bliźniaków

  Trudne chwile czekają bohaterów serialu "M jak miłość". Bracia Zduńscy, w których wcielają się bliźniacy Marcin i Rafał Mroczek, mają prawdziwy dar pakowania się w kłopoty.

Zdjęcia na temat: prawdziwa bizneswoman
Wideo na temat: prawdziwa bizneswoman
 • Mama Kisio żali się fotoreporterom! Nie wpuścili jej na imprezę!

  Izabela Kisio Skorupa wciąż uparcie próbuje dostać się na celebryckie imprezy, gdzie jednak niechętnie jest zapraszana. Ostatnio odbył się pokaz mody, na którym znów zabrakło dla niej miejsca. Na szczęście stojący przed wejściem paparazzi zrobili jej zdjęcia, dzięki czemu choć przez chwilę mogła się poczuć jak prawdziwa celebrytka. "Jestem dziennikarką, aktorką, bizneswoman, a ona mi jedna