• Informacje na temat:

  prawdziwa diva

Artykuły na temat: prawdziwa diva
 • "Komisarz Alex": Katarzyna Skrzynecka miłość zawsze stawia na pierwszym planie

  Katarzyna Skrzynecka, którą tuż po wakacjach zobaczymy jako divę operową Rebekę Stein w 1. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", od kilku lat jest szczęśliwą żoną i mamą. Aktorka twierdzi, że mąż i córeczka są najważniejszymi osobami w jej życiu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Steczkowska wydała średnią krajową na kosmetyki

  37-letnia Justyna Steczkowska , jak na prawdziwą kobietę przystało, nie oszczędza na luksusowych środkach do pielęgnacji ciała i zachowania młodego wyglądu. Podczas ostatniej wizyty w drogerii zostawiła przy kasie 2500 złotych.

 • Mariah Carey w roli divy

  Mariah Carey zagrała rozkapryszoną divę w nowym filmie Damona Dasha, jednej z czołowych postaci amerykańskiego środowiska hiphopowego. Wydawałoby się, że to wręcz idealna rola dla oddania charakteru chimerycznej amerykańskiej wokalistki, jednak sam twórca obrazu twierdzi, że Mariah wykazała się na planie wyjątkowo rozsądną postawą.

 • TVP: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska jednak nie zapłacą!

  Voice..." wydał właśnie oświadczenie, w którym podkreśla, że informacja nie jest prawdziwa. "W związku z pojawieniem się w środę w mediach nieprawdziwych informacji odnośnie Edyty Górniak oraz(...), niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej zgodziła się nawiązać współpracę podczas V edycji 'The Voice of Poland. Najlepszy głos'. Swoją obecnością w III odsłonie programu udowodniła, że jej...

 • Björk znana i mniej znana

  Björk, islandzka diva muzyki pop, przygotowała do wydania pierwszą w swojej karierze składankę z największymi przebojami. Album "Greatest Hits" pojawi się na rynku 7 listopada. Tego samego dnia do sklepów trafi prawdziwa gratka dla fanów artystki - sześciopłytowy zestaw zatytułowany "Family Tree", w którym znajdzie krążek ze znanymi nagraniami, uzupełniony o pięć mini-longplay'ów z jej mniej

 • "Kobieta ze stali": Wielki powrót Fernando Colungi

  W 2010 roku oglądaliśmy Fernando Colungę jako pirata „El Antiliana” w „Sidłach namiętności”, w TV Puls. Musieliśmy zatem czekać prawie pięć długich lat zanim aktor ponownie pojawił się w ogólnodostępnej telewizji. Ale było warto.

 • Wiśniewski dał ciepło

  Wigilijny wieczór był wyjątkowy dla Michała Wiśniewskiego i Violetty Villas. Diva polskiej piosenki przyjęła zaproszenie lidera Ich Troje.

 • Górniak zakpiła z Dody

  Edyta Górniak (36 l.) nie daje za wygraną. Postanowiła kontynuować wojnę na słowa z Dodą (24 l.). Jej kpiące uwagi dotyczące piosenkarki w pierwszym odcinku III edycji "Jak ONI śpiewają" na pewno nie pozostaną nieskomentowane przez Dorotę.

 • Nieszczęśliwa Dusty Springfield

  Elton John nazwał Dusty Springfield "najwybitniejszą białą piosenkarką wszech czasów", na jej twórczości i wizerunku wzorują się Adele, Lana del Rey, Joss Stone, była też idolką Amy Winehouse. Dziś już wiemy, że ta wielka ikona lat 60. pod maską divy skrywała masę kompleksów, z którymi nigdy sobie nie poradziła.

Dyskusje na temat: prawdziwa diva