• Informacje na temat:

  prawdziwa fontanna

Artykuły na temat: prawdziwa fontanna
 • Kasia Tusk szykuje się do ślubu i do... zostania mamą?

  Katarzyna Tusk (31 l.) i Stanisław Cudny szykują się do ślubu? Mogą wskazywać na to nie tylko doniesienia mediów, ale też najnowszy wpis i zdjęcia córki Donalda Tuska. Czyżby znalazła już nawet projektantkę, która uszyje dla niej suknię ślubną? A to nie wszystko!

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

 • Sztuka jest subiektywna

  Bob i Lee umieszczają na swoim trawniku współczesną rzeźbę z aluminium, sporych rozmiarów. Na jej widok Susan, Bree, Gabi i Katherine są wstrząśnięte i jednomyślnie przyznają, że ze wszystkich gejów na świecie trafiły im się w sąsiedztwie bezguścia. Ale prawdziwa wojna wybucha następnego dnia rano, gdy ujawnia się prawdziwe przeznaczenie tej rzeźby - to wyjątkowo hałaśliwa fontanna. Susan usiłuje...

 • Rodzinny wieczór Jolie i Pitta

  To był prawdziwie rodzinny wieczór. Do teatru w Nowym Jorku zawitała Angelina Jolie, Brad Pitt i czwórka ich pociech. Przybyli na spektakl "Mała Syrenka" wystawiany w środę na Broadwayu.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

 • Kto zostanie polską Lady Gagą?

  Najbardziej ekscentryczna wokalistka, Lady Gaga zaskoczyła wszystkich swoim zamiłowaniem do filmów animowanych. Przyjęła propozycję od twórców "Shreka" zaśpiewania w zapowiadającej się na największy hit przyszłego roku animacji "Gnomeo i Julia".

 • Gwiazdy w świecie... krasnoludków

  ..., marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia. Zakochują się w sobie, powodując, że spokojny na co dzień ogródek, staje się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi...

 • Miłość w świecie ogrodowych krasnali

  Wyścigi kosiarkami, malowanie ściany, a nawet loteria fantowa, w której można wygrać krasnala ogrodowego - to nie scenariusz pikniku rodzinnego. W czwartek, 5 maja, odbyła się w Warszawie premiera filmu "Gnomeo i Julia", najnowszej komedii Kelly'ego Asbury'ego, autora "Shreka 2".

 • Ile są warte "filmowe" domy?

  Nie tylko aktorzy, ale także domy, w których rozgrywa się akcja filmu, często stają się symbolami i miejscami kultowymi. Któż nie chciałby odwiedzić pałacu "człowieka z blizną", wejść do willi z filmu "Bodyguard" czy odwiedzić Kevina samego w domu. Jednak gdy ktoś ma ochotę zamieszkać na stałe na dawnym planie filmowym musi głęboko sięgnąć do portfela.

 • Japońska Noc Grozy w ramach Pięciu Smaków

  Wyczekiwaną przez fanów filmowej grozy, najstraszniejszą noc roku, organizatorzy Pięciu Smaków tym razem oddają we władanie najwybitniejszym współczesnym reżyserom japońskim. Noc Grozy w Muranowie to wyjątkowe wydarzenie, złożone z trzech bezkompromisowych filmów twórców, którzy wiedzą, czym jest strach!