• Informacje na temat:

  prawdziwa konkurencja

Artykuły na temat: prawdziwa konkurencja
 • "Blondynka": TVP1 dystansuje konkurencję

  W niedzielę 5 lutego prezentowany w TVP1 serial "Blondynka" pobił rekord w bieżącej ramówce, zarówno pod względem widowni, jak i udziałów. Wynosił ponad 3,3 mln widzów (gr. 4+), przy udziałach w wysokości 19,2 proc.

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • "Druga szansa": Prawdziwa rewolucja w życiu Moniki Boreckiej

  ...początek trudności,z jakimi będzie musiała się zmierzyć. Prawdziwa próba siły i charakteru nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie, gdy okaże się, że życie Moniki i jej najbliższych jest...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Od września "Na dobre i na złe" z konkurencją

  Zakończyły się zdjęcia do pierwszej edycji nowego serialu TVN "Lekarze". Premierowe odcinki emitowane będą od września br.

 • Krzysztof Ziemiec: Staram się dociec prawdy

  Tu nie ma niewygodnych pytań. Żadne nie zostaje bez odpowiedzi. - Zawsze jesteśmy po stronie widzów i korzystamy z ich sugestii - Krzysztof Ziemiec

 • "Taniec z gwiazdami" lepszy od konkurencji

  Taneczny show TVN wciąż cieszy się wielką popularnością. W niedzielne wieczory przed telewizorami zasiada więcej widzów niż dzień wcześniej, gdy w Polsacie jest nadawany nowy program "Tylko nas dwoje" .

 • Gwiazdy polskiego kina o Oscarze dla "Idy"

  Ten film zachwycił bardzo wielu ludzi - wyznała Agnieszka Holland. Oglądając "Idę" Pawła Pawlikowskiego, nagrodzoną Oscarem w kategorii obraz nieanglojęzyczny, ma się "wrażenie obcowania z czymś wyjątkowym" - podkreśliła.

 • Policjantki i policjanci

  Pies Juliusza ma zadatki na prawdziwego śledczego, ale jak się okazuje _ również chrapkę na awans. Czy Wysocka poradzi sobie z taką konkurencją? Asię Zatońską...

 • Rafał Brzozowski: Rok pełen wyzwań

  Chociaż w "SuperSTARciu" zajął drugie miejsce, to jest jednym z największych wygranych tego show. Teraz Rafał Brzozowsk marzy o odpoczynku, ale potem wraca do gry!

Zdjęcia na temat: prawdziwa konkurencja
Dyskusje na temat: prawdziwa konkurencja