• Informacje na temat:

  prawdziwa krew

Artykuły na temat: prawdziwa krew
 • "Singielka": Nieidealni, ale prawdziwi

  ..."prawdziwek". Nie jest królową piękności, do ideału jej daleko. Ma swoje kompleksy, lęki i właśnie dzięki tej niedoskonałości wydaje się wyjątkowa, prawdziwa i ludzka. Za to ją lubię: za normalność. Dziś...

 • "Obóz letni": Krew, ból i wiertło w stopie

  To będę niezapomniane wakacje! Przynajmniej dla tych, którzy zdołają je... przeżyć. Wiertarki, kije do baseballa, gazrurki i ostre sierpy - wszystko to idzie w ruch w polskim teaserze horroru "Obóz letni".

 • "Domek na prerii": Prawdziwa sielanka?

  Ingallsowie zawsze razem stawiali czoło przeciwnościom losu. Czy członkowie ekipy serialu również byli tak zgrani?

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • "Krew z krwi": Żona gangstera

  Miłość w świecie mafii? Właściwie... czemu nie! Czy jednak Ewa – dziewczyna, a potem żona gangstera – znajdzie u boku swego „bossa” prawdziwe szczęście? Pytamy o to, grającą Ewę, Romę Gąsiorowską.

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • "Krew z krwi": Adam Woronowicz czeka na swe czwarte dziecko!

  Adam Woronowicz, czyli mecenas Paweł Lipski z „Krwi z krwi 2”, twierdzi, że prawdziwym mężczyzną stał się dopiero wtedy, gdy został ojcem. Dziś aktor oczekuje na narodziny swego czwartego dziecka!

 • "Pudłaki" : Wychodząc z pudła

  Tytułowe Pudłaki to w animowanym świecie prawdziwi oryginałowie. Jak na hipsterów przystało, noszą się w kartonowych pudłach. Aż chciałoby się mieć takiego przyjemniaczka w domu!

 • Mama Oli Kisio miała wypadek! Mrożące krew w żyłach zdjęcia!

  Mam Oli Kisio przeżyła mrożące krew w żyłach chwile! Izabela Kisio-Skorupa cudem wyszła z groźnie wyglądającego wypadku!

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

Zdjęcia na temat: prawdziwa krew
Wideo na temat: prawdziwa krew
 • "Singielka": Paulina Chruściel o zmianach w życiu Elki

  - Dostałam polecenie od stacji, że mam się "wylaszczyć" - żartuje Paulina Chruściel, odtwórczyni roli Elki. Aktorka opowiada o pracy na planie drugiego sezonu "Singielki" oraz o popularności jej bohaterki. - Dziewczyny identyfikują się z nią, lubią ją... Dlatego, że ona jest taką prawdziwą postacią, z krwi i kości.

 • "Gracze": Sezon 1.

  murawą czują się kompletnie zagubieni i z trudem zachowują zimną krew. W serialu zobaczymy również Johna Davida Washingtona (byłego zawodowego gracza footballu amerykańskiego), Omara Millera (CSI

 • "Belle Epoque": Misia w niebezpieczeństwie?

  także, że w ranach ofiary znaleziono krew innej osoby. Skarżyński podejrzewa, że tym samym narzędziem zamordowano już kogoś wcześniej. Policjanci skupiają swoje działania operacyjne wokół targu

Dyskusje na temat: prawdziwa krew
 • Re: "Kultowe seriale": Prawdziwa historia nosa Borewicza

  Czerwony bo ma krew !!!! a TY blady bo alkohol narkotyki swoje robia !!!!!!!!!

 • Re: "Czysta krew": Przepis na dobry finał

  Trochę zagmatwałem moze trochę prościej. Jeśli wyspa była by tylko złudzeniem to w finale przypominali by sobie chwile z prawdziwego życia. A oni przypominają sobie wyspę bo była dla nich waźna bo to było ich prawdziwe życie. Jeśli by było tak jak mówisz to wychodziło by na to ze wspomnienia z czyśca sa ważniejsze od prawdziwego życia. Wiec po co prawdziwa żeczywistość odrazu do czyśca.

 • Re: "Czysta krew": Przepis na dobry finał

  Wypowiedz autora link https://youtube.com/watch?v=FvnNF-NWmc4 Czarno na białym wyspa była prawdziwa oni nie zginęli w katastrofie. Oczekuje przeprosin albo wystosuje odpowiednie pismo do prokuratury o zniesławienie (żart)

 • Re: "Czysta krew": Przepis na dobry finał

  Do tego pożal się Boże redaktorka jak nie rozumiesz Lost to sie nie wypowiadaj. Historia na wyspie była prawdziwa panie inteligentny inaczej. Najpierw sie rozbili żyli sobie na wyspie potem wszyscy w swoim czasie zmarli, jedni na wyspie inni nie. Wydarzenia z finału odbywają sie już po ich śmierci. Lost może sie podobać albo nie ale jak chcesz nażekać to chociaż na to co tam naprawdę było

 • Re: "Gra o tron": Gdzie się kręci serialowe hity?

  i to ma być oszustwo? przecież to normalne, to tylko film, ludzie co wy? krew na filmach też nie jest prawdziwa, wiecie o tym??? a świętego mikołaja nie ma

 • Re: "Czysta krew": Na nowe odcinki znów musi...

  SPECJALNY oraz GALERIANIKI odkryli, że CELA jest pusta. Wtedy to stwierdzili; UKRYTA PRAWDA to dla nas prawdziwa SZKOŁA ŻYCIA i musimy natychmiast pojechać NA SYGNALE pod SZPITAL gdzie trwa OSTRY DYŻUR

 • Re: Magda Schejbal (Ewa)

  Magda Schejbal jest świetna!!! i góralka z niej i Warszawianka. prawdziwa gorąca krew. świetna aktorka i piękna kobieta:)