• Informacje na temat:

  prawdziwa lalka

Artykuły na temat: prawdziwa lalka
 • Żywa Lalka Barbie zapowiada: Moje usta będą jeszcze większe. Dziewczyny muszą mieć przykład

  ...zajmujesz się na co dzień? Żywa lalka: - Modelingiem, najchętniej jednak robię zakupy - to sprawia mi największą radość, uwielbiam być podziwiana, błyszczeć, być adorowana i postrzegana jako prawdziwa(...)Nazwaliśmy ją "polską Amandą", bo skojarzyła nam się z amerykańską celebrytką Amandą Lepore. Okazuje się jednak, że to żadna Amanda tylko "Żywa lalka Barbie". Na swoim Instagramie modelka publikuje...

 • "Zbuntowana": Coś dla fanów książek Veroniki Roth

  Dobrzy i lepsi. Równi i równiejsi. Świat podzielony na kasty. Utopia, która zamiast zgody przynosi cierpienie. A w tym wszystkim Tris - dziewczyna inna niż wszyscy, która może stać się zarzewiem rewolucji. Już w najbliższy piątek, 20 marca, na ekrany polskich kin trafi film "Seria Niezgodna: Zbuntowana".

 • Lubił bawić się lalkami

  ..."Wielkim świętem były dla mnie wizyty u ciotecznych sióstr, bo miały szafkę pełną lalek! Wpadałem w szał, przebierałem je, wymyślałem kreacje" - wspomina projektant Maciej Zień. Czy każdy gej w dzieciństwie bawił się lalkami?

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  Od kilku tygodni furorę w polskich (a także i zagranicznych) mediach robi Anella, "żywa lalka Barbie" (26 l.). Kobieta przeszła kilka operacji plastycznych, by upodobnić się do dziecięcej zabawki. Okazuje się, że na Wyspach właśnie wyrosła jej konkurencja w osobie modelki Chloe Khan (27 l.). Kim jest?

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • "Ranczo": Jubileusz Marty Lipińskiej w TVP Seriale

  Spotkanie w studiu TVP Seriale, podczas którego nie zabrakło wspomnień, anegdot i życzeń, poprowadziła Marzena Rogalska, a wśród zaproszonych gości znaleźli się koledzy z planu Marty Lipińskiej: Jan Englert ("Lalka"), Ewa Wencel ("Nad Niemnem"), Ilona Ostrowska i Cezary Żak ("Ranczo"), Katarzyna Ucherska ("Dziewczyny ze Lwowa") oraz Wojciech Adamczyk - reżyser "Rancza" i "Dziewczyn ze Lwowa...

 • Danuta Szaflarska zostanie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski

  W środę aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska zostanie odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Odrodzenia Polski - poinformowała prezydencka kancelaria. W lutym Szaflarska świętowała 100. urodziny.

 • "Klan": Jerzy Kamas myślał o zmianie zawodu!

  ...ze snem. Budzę się o trzeciej w nocy. Wtedy wstaję i uczę się tekstu, co mi wychodzi tylko na dobre. Przyklejona "Lalka" Spośród wszystkich ról, jakie w życiu zagrałem, najbardziej przykleiła się do mnie postać Stanisława Wokulskiego z serialu "Lalka". Ludzie, którzy oglądali ten film, na każdym kroku dawali mi to odczuć. Traktowali mnie jak Wokulskiego i czułem się tym zażenowany. Nie jestem...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

Zdjęcia na temat: prawdziwa lalka
Wideo na temat: prawdziwa lalka
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

Dyskusje na temat: prawdziwa lalka
 • Re: "Lalka"...

  Znacznie lepiej zagrala Izabelle anizeli ponoc prawdziwa "hrabinia" Tyszkiewicz