• Informacje na temat:

  prawdziwa muza

Artykuły na temat: prawdziwa muza
 • Marek Piekarczyk: Moja żona jest moją muzą!

  Marek Piekarczyk (63 l.), kultowy wokalista TSA, przyznaje, że odkąd został jurorem "The Voice of Poland", na wszystko brakuje mu czasu.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: Nietypowa rocznica!

  Paweł Domagała (35 l.) ma za co dziękować. Jego żona to prawdziwy skarb...

 • Kinowe pasje Józefa Piłsudskiego

  Gdyby Piłsudski był Amerykaninem, Hollywood by mu nie odpuściło. W Polsce także grali go sami najlepsi. Czy jednak wiecie, że i on był zapalonym kinomanem?

 • Margaret nie chce być bohaterką tabloidów! "Ja nie jestem Doda"

  Margaret (27 l.) od lat strzeże swoje życie prywatne. Bardzo niechętnie wypowiada się na temat chłopaka czy rodziny. Podczas ostatniego wywiadu zapytaliśmy, czy chce być bohaterką tabloidów. Przy okazji odpowiedzi wbiła szpile Dodzie!

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Billie Whitelaw nie żyje!

  Billie Whitelaw, gwiazda kultowego horroru "Omen" zmarła w domu opieki w Londynie. Miała 82 lata!

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Cruz, Banderas i Almodóvar - legendy kina znowu razem!

  Niewątpliwie Penélope Cruz i Antonio Banderas to najsławniejsi Hiszpanie w Hollywood. Po latach spotykają się w najnowszym filmie Pedro Almodóvara pt. „Ból i blask”, który można zobaczyć w kinach od 30 sierpnia!

 • "Prawdziwa wartość zespołu"

  Lubelski Convent to zespół, który zaczynał swą przygodę z death metalem już pod koniec lat 80. Przez te 20 lat przez formację przewinęło się wielu muzyków, co - jak mówi w rozmowie z Bartoszem Donarskim perkusista i lider Convent Mariusz Killian - samo w sobie mogło by stanowić przedmiot pracy naukowej.

Dyskusje na temat: prawdziwa muza
 • Re: "Czterdziestolatek": Odważna i bezkompromisowa

  Prawdziwa muza. Naszym dzieciom zostaną ino CELEBRYTY 😱

 • Re: Wojna gwiazd!

  No ale jak się dowiadujemy z artykołu Jan Englert spotka się wkrótce z Szapolowską w serialu,no to kto go zwolni z teatru i kto pod jego nieobecnosc zarządza teatrem bo nie etatowa i prawdziwa żona Ścibak będąc aktorką Narodowego gra dużą rolę w linii życia a Pan Dyrektor Englert wyklada jeszcze w Akademii Teatralnej,gra gościnnie w Teatrze Rozmaitości i z zoną w Teatrze prywatnym Jandy.Biedaczek