• Informacje na temat:

  prawdziwa przyjaźń

Artykuły na temat: prawdziwa przyjaźń
 • Katarzyna Żak i Olga Bończyk są ze sobą blisko. To prawdziwa przyjaźń!

  A jednak to prawda, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa! Dowodem są Katarzyna Żak (54 l.) i Olga Bończyk (50 l.). Wspólnie plotkują i omawiają bieżące sprawy przy kawie. Razem chcą zawojować świat! Mają dużo energii.

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • Widawska pomogła spełnić kolejne marzenie Brodzik! Ich przyjaźń trwa od lat!

  Taka przyjaźń, jaka łączy Joannę Brodzik (44) i Darię Widawską (40), to w show-biznesie prawdziwa rzadkość. Obie nie tylko świetnie się rozumieją, ale mają podobne poglądy i poczucie humoru. Co ważne(...) przyjaźń jeszcze bardziej się zacieśniła. Nie zniszczyły jej nawet plotki związane z wyborem innej matki chrzestnej dla Bruna, drugiego synka Darii, który przyszedł na świat dwa lata temu.  "Joasiu...

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza: Przyjaźń wystawiona na próbę

  Niedawno ich wieloletnia przyjaźń stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście mężczyzna, o którego poszło, nie zniszczył ich relacji. Teraz mają wspólny cel.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • "Na dobre i na złe": Przyjaźń ważniejsza od miłości?

  Grzegorz Daukszewicz, czyli doktor Adam Krajewski z "Na dobre i na złe", nie kryje, że jedyną stałą wartością w jego życiu są... przyjaźnie. Prawdziwa przyjaźń jest dla niego ważniejsza nawet od wielkiej miłości!

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • #felietonwkratkę: Przyjaźń (nie)idealna po polsku

  Roszczeniowe trzydziestki mają to do siebie, że chcą, aby cały świat kręcił się wokół nich. Często zapominają, że przyjaźń to nie tylko branie, ale i dawanie. Swoimi problemami "obdarowują" najlepszych przyjaciół przelewając na nich swoje smutki i frustracje. Zaraz, zaraz, w modelowym świecie serialowej przyjaźni scenariusz jest zupełnie inny.

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

Zdjęcia na temat: prawdziwa przyjaźń
Wideo na temat: prawdziwa przyjaźń
 • "M jak miłość": W każdej formie - bezcenna

  przyjaźni rozmawiają Jacek Kopczyński (Werner), Tomasz Oświeciński (Andrzejek), Mikołaj Roznerski (Marcin) oraz Krzysztof Kwiatkowski (Jakub). – Oczywiście, że męska przyjaźń istnieje. Najlepszym dowodem(...) konkretni w stosunku do siebie. Męska część obsady „M jak miłość” zastanawia się również, czy istnieje przyjaźń… damsko-męska.

 • Anna Popek i Magda Ogórek są przyjaciółkami?

  Anna Popek przyznaje, że choć w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, to jednak warto zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi współpracuje się przy realizacji różnych projektów. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo ceni sobie na przykład znajomość z Magdaleną Ogórek. Obie panie często spotykają się nie tylko na gruncie zawodowym. - Bywamy w tym samym kręgu, więc zdarza się, że jesteśmy

 • Smutne wyznanie Grażyny Szapołowskiej: Moi przyjaciele okazali się nieprzyjaciółmi

  aktorki w środowisku artystycznym trudno o prawdziwą, szczerą przyjaźń, bo wcześniej czy później wkrada się zazdrość o popularność czy sukcesy. – Mam kontakt ze zwierzętami, ponieważ kontakt(...). Stało się coś takiego, że nie ma czasu na przyjaźń, jest ciągła gonitwa za pieniędzmi. Ale to wynika z tego, że myśmy długo byli uciskani przez komunizm i potem, kiedy była ta możność zetknięcia się

Dyskusje na temat: prawdziwa przyjaźń
 • Re: "Adam i Ewa": Jak wygląda dziś córka Waldemara Goszcza?

  To prawdziwa przyjaźń chwała im za to chciałbym mieć takich przyjaciół

 • Re: "M jak miłość": Kłótnia przyjaciółek... Kisielowa obrazi się na Barbarę!

  Jeżeli będzie wojna, to znaczy, że nie jest to prawdziwa przyjaźń

 • Re: "Ranczo": Katarzyna Żak: - Kryzysy w związku są potrzebne

  Bo to prawda, że przyjaźń + przywiązanie + odpowiedzialność i poważne traktowanie rodziny to gwarancja trwałości małżeństwa. To, co nazywamy miłością, to chwilowe zauroczenie i pożądanie; za słabe na trwałość. Prawdziwa miłość pozostaje na całe życie.

 • Re: "Na Wspólnej": Wylądują w łóżku

  nastolatk, bo kiedyś przeczytał, że dojrzał i prawdziwa miłość to taka, u podstaw której jest przyjaźń. Wiecie nie wstydze sie tego co pisze , ja Grzegorz Polewski ze Swiebodzic mam prawo do decyzji

 • Re: Niech żyją serialowe dzieciaki!

  ..promuja wielkie wartości, kształtujace charaktery młodych ludzi - prawdziwą przyjaźń, uczciwość i honor. Są ciepłe i mądre. Mam 35 lat a moja córeczka bedzie już niedługo ogladala te seriale ze mna(...) UŚMIECH CZY STAWIAM NA TOLKA BANANA TO JUŻ PRAWDZIWA KLASYKA I NAJLEPSZY WZÓR MISTRZOWSKIEGO KINA DLA MŁODZIEŻY!!

 • Re: Niech żyją serialowe dzieciaki!

  ..promuja wielkie wartości, kształtujace charaktery młodych ludzi - prawdziwą przyjaźń, uczciwość i honor. Są ciepłe i mądre. Mam 35 lat a moja córeczka bedzie już niedługo ogladala te seriale ze mna(...) UŚMIECH CZY STAWIAM NA TOLKA BANANA TO JUŻ PRAWDZIWA KLASYKA I NAJLEPSZY WZÓR MISTRZOWSKIEGO KINA DLA MŁODZIEŻY!! a nie lepiej ksiazke przeczytac , chociaz ortografie sie przyswoi ?

 • Re: Miłość i przyjaźń czasem idą w parze!

  Przynajmniej jedna normalna i prawdziwa kochająca się para. Obecnie celebryci jak pożyją ze sobą 2 lata to wielki cud. Życzę im wiele dalszych szczęśliwych lat w zdrowiu i szczęściu.

 • Re: "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jakiej nie znacie!

  To się nazywa prawdziwa przyjaźń ? Zawiść i zazdrość aż kipi. Dziś mam hmm trochę lat a moje przyjaciółki , tylko w swoim gronie , poruszamy drażliwe czasami tematy. Nie byłyśmy święte...I to jest prawdziwa przyjaźń!!! Lubię panią Gosię ! Powodzenia !

 • Re: Na dobre i na złe

  . Watek Wiki Przemek- w sumie nie ma tu, co komentować po prostu przyjaźń prawdziwa na dobre i na złe, zawsze dla siebie nawzajem są wstanie zrobić wszystko, Pacjentka? jakoś nie zwróciłam uwagi

 • Re: Godzina zero

  Nie wiem czemu, ale ja widzę przyjaźń obopólną między nimi... to jak Przemek patrzył na Agatę,wtedy widac było zakochanie. Do tego okoliczności jak się z Wiki rozstali, o tym nie można zapominac(...).... ciekawe czy Latoszek będzie się nią potem opiekował. na pewno Wiki jest zauroczona Piotrem, ale czy to miłość nie jestem pewna. Fizyczna fascynacja jest często mylona z miłością, a prawdziwa