• Informacje na temat:

  prawdziwa rewolucja

Artykuły na temat: prawdziwa rewolucja
 • Prawdziwa rewolucja u Antka Królikowskiego!

  Od rozstania Antka Królikowskiego (30 l.) i Julii Wieniawy (20 l.) minęło zaledwie pól roku. Aktor w tym czasie zdążył znów się zakochać i wszystko wskazuje na to, że czeka go kolejna życiowa rewolucja…

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • "Druga szansa": Prawdziwa rewolucja w życiu Moniki Boreckiej

  ...początek trudności,z jakimi będzie musiała się zmierzyć. Prawdziwa próba siły i charakteru nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie, gdy okaże się, że życie Moniki i jej najbliższych jest...

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • ​"rodzinka.pl": Rewolucja u Boskich!

  ...znaczy, że nie będzie spędzał u rodziców każdej wolnej chwili. Okaże się, że dziewczyna najstarszego syna Boskich to prawdziwa - choć urocza - despotka! Natalia z przerażeniem odkryje, że Tomek we...

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • Rewolucja w życiu Kingi Rusin?! Zaskakujące informacje tygodnika!

  ...podważać ich decyzji, bo dobro i rozwój zarówno Poli, jak i Igi są dla niej najważniejsze.  Ale Kinga to nie tylko troskliwa mama, ale też twardo stąpająca po ziemi kobieta, prawdziwa bizneswoman...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "Sama słodycz": Rewolucja w życiu Fryderyka

  W życiu Fryderyka następuje prawdziwa rewolucja! Marta zabiera mu Stasia, bez którego Rekrut już sobie nie wyobraża życia. Gosia opuszcza dom i wylatuje do Paryża na długi kontrakt. Izabella się zakochała! A Patrycja nadal usiłuje sprawić, żeby Fryderyk zakochał się w niej! I wygląda na to, że jest coraz bliżej swojego celu.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

Zdjęcia na temat: prawdziwa rewolucja
Wideo na temat: prawdziwa rewolucja
 • Joanna Krupa zdradziła, co zmieniło się w jej życiu przez ciążę!

  Joanna Krupa (41 l.) od kilku miesięcy przeżywa prawdziwą rewolucję życiową. Podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedziała, jak się czuje w ciąży, czy produkcja „Top Model” o nią dba oraz co się u niej zmieniło.

 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  Marcin i Iza: W minionym sezonie para przeszła prawdziwą rewolucję. Schodzili się i rozchodzili, zostali rodzicami, a w finale zostali rozdzieleni przez szaleńca. Co czeka ich po wakacjach? Marcin będzie szukał szczęścia u boku Ani, a Lewińska znajdzie się w szpitalu w stanie krytycznym! Na dodatek Artur obwini Chodakowskiego o wypadek Izy! Magda i Andrzej: Trudne chwile czekają też Magdę i Andrzeja. Po sezonie pełnym zawirowań w ich życiach, wydawałoby się, że znaleźli szczęście i spokój....

 • Ewa Chodakowska wyrzuca jedzenie do kosza

  Ewa Chodakowska w ramach projektu "EWOlucja" odwiedziła swoje trzy podopieczne: Agnieszkę Brożek, Joannę Oleszkiewicz i Annę Wygowską-Walburg, którym pomaga schudnąć. W domu tej ostatniej zrobiła prawdziwą kuchenną rewolucję, wyrzucając do kosza na śmieci wszystkie błyskawiczne potrawy, przyprawy i napoje gazowane. Kobieta wygrała niedawno walkę z nowotworem, mimo to oddała się w ręce preferującej wykańczające treningi "treserki". (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: prawdziwa rewolucja