• Informacje na temat:

  prawdziwe klasyki

Artykuły na temat: prawdziwe klasyki
 • "Beverly Hills, 90210": Wersja filmowa. Znowu

  ...kolejną produkcję, której podstawą są prawdziwe perypetie serialowej obsady - mianowicie "The Unauthorized Melrose Place Story".

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  Już od czwartku oglądać możemy w kinach najnowszą produkcję Dwayne'a Johnsona - katastroficzny film "San Andreas". W piątek na ekrany trafia kolejnych 5 premierowych tytułów oraz jeden zrekonstruowany cyfrowo klasyk - "Śpiewak jazzbandu".

 • "07 zgłoś się": Borewicz nie miał szczęścia do kobiet

  Uwodził czy tak naprawdę kobiety go uwodziły? Był podrywaczem czy poszukiwaczem prawdziwego uczucia? Mimo pozorów, Borewicz nie miał szczęścia do pań. Ale nie decydował o tym los, lecz scenarzysta i reżyser Krzysztof Szmagier, który doskonale wiedział, że Borewicz trwający w stałym związku byłby kimś zupełnie innym.

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • W komedii aktorzy grają prawdziwie

  ...stronę trzeba iść. Tak teraz będę prowadził dziewczyny, ponieważ chciałbym aby ci wszyscy ludzie, którzy przyjdą na "Lejdis", wyszli z kina z poczuciem, że było to prawdziwe - że nie przyszli do kina...

 • "Focus" : Kurs na złodziejkę

  Ukraść portfel tak, żeby właściciel zorientował się dopiero po jakimś czasie. Pozbawić kogoś drogiego zegarka w mgnieniu oka. Sztuczki kieszonkowców to w filmie "Focus" domena prawdziwego mistrza tego fachu. Oprócz drobnych akcji król złodziejaszków uwielbia skomplikowane operacje, w których bierze udział kilkadziesiąt osób. Swoje ofiary "czyści" bez cienia wyrzutów sumienia. Zawsze tylko

 • Andrzej Chyra do niedawna uznawany był za nieuleczalnego imprezowicza. Wszystko się zmieniło

  Do niedawna niemal wszystkim znana była ta rozrywkowa strona życia Andrzeja Chyry (51 l.). Czy to ojcostwo go zmieniło?

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • "Glina": Ostatni sprawiedliwy

  Telewizja co i rusz dostarcza nam nowych seriali policyjnych. Dzieło Władysława Pasikowskiego zaliczane jest jednak do absolutnie najlepszych produkcji gatunku.

 • Led Zeppelin: Schody do piekła

  Data 8 listopada 1971 roku na zawsze przeszła do historii rocka, a nawet muzyki rozrywkowej. Wtedy to właśnie na rynku pojawiła się płyta, mająca wkrótce osiągnąć status kultowej. Złotymi zgłoskami w przemyśle muzycznym zapisał się także jeden z utworów z tego albumu. Chodzi oczywiście o "Led Zeppelin IV" i przebój "Stairway to Heaven".