• Informacje na temat:

  prawdziwe ludzkie

Artykuły na temat: prawdziwe ludzkie
 • "Singielka": Nieidealni, ale prawdziwi

  ..."prawdziwek". Nie jest królową piękności, do ideału jej daleko. Ma swoje kompleksy, lęki i właśnie dzięki tej niedoskonałości wydaje się wyjątkowa, prawdziwa i ludzka. Za to ją lubię: za normalność. Dziś...

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • "Prawdziwe uczucie": Nie przypominam Kendry!

  ...szczęście nic się nie stało, ale bardzo się wystraszyłam. Zaprzyjaźniłaś się z kimś z obsady "Prawdziwego uczucia"? - Z Sebastianem Rullim pracowałam przy musicalu "Perfume de Gardenia", czasem(...) jedynie twarzami sprzedającymi telenowele lub kosmetyki, lecz również wypowiadamy się w imieniu tych, którzy nie mogą się bronić. Musimy poruszać ludzkie sumienia! Jaki jest twój sekret dbania...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • "Westworld": Przemoc jest częścią naszej prawdziwej natury

  ...- wszystko zależy od tego jaka naprawdę jest - czy jest piękna czy też odrażająca. Przemoc jest częścią naszej prawdziwej natury. Każdy z nas wykazuje do niej skłonności - tak rzeczywiście jest, choć(...) dla ludzi cechy -  naszej zdolności do odczuwania miłości. To jest akurat w nas wspaniałe. Nasz serial analizuje ludzkie zachowania - bodźce leżące u podstaw naszych reakcji, które są jednocześnie...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • "Rodzina Soprano": Ludzka twarz gangstera

  Nakręcony w 1972 roku „Ojciec chrzestny” z Marlonem Brando szybko stał się kultowym filmem i na wiele lat ugruntował w świadomości widzów obraz twardego i męskiego mafijnego bossa. Dopiero Davidowi Chase’owi udało się przekonać świat, że prawdziwy gangster może borykać się z problemami codziennego życia i wyglądać jak... sklepikarz.

 • "Selma": Odmienił oblicze Ameryki

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - John Legend, feat. Common "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. Oscarowa "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Nieludzki tatuś

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Wojciech Błach, doskonale znany fanom "Na Wspólnej" i "Plebanii". Wcieli się w Janusza, męża Edyty (Ewa Bukowska), który pokaże swoje prawdziwe oblicze, gdy dowie się, że Piotrek (Hubert Zduniak) nie jest jego biologicznym synem.

 • Książkowy debiut Patryka Vegi

  "Złe psy. W imię zasad" to zapis wielogodzinnych rozmów Patryka Vegi z policjantami, którzy dla swojej pracy poświęcili wszystko. Autor zdobył zaufanie funkcjonariuszy jak nikt inny. Bez cenzury opowiedzieli mu o balansowaniu na granicy życia i śmierci, prawdziwym obliczu polskiej przestępczości i konsekwencjach wyborów, jakich muszą dokonywać każdego dnia.

Zdjęcia na temat: prawdziwe ludzkie
Wideo na temat: prawdziwe ludzkie
 • Farna o swojej figurze: Nie udaje mi się schudnąć!

  Ewa Farna przyznała, że zaczęła trenować w siłowni, co mocno odczuła w postaci bólu mięśni. Wokalistka jest fanką Ewy Chodakowskiej, ma jej płyty z ćwiczeniami i obserwuje trenerkę na Instagramie. Niestety do dzisiaj nie miała okazji, aby bezpośrednio z nią potrenować. Szczerze wyznała, że mimo prób, nie udaje jej się schudnąć. Uważa jednak, że przy prawdziwych ludzkich dramatach, jej problem z wagą nie odgrywa dużej roli. (Videoportal/x-news)

 • Robert Kudelski: Ludziom jest dzisiaj za dobrze

  Robert Kudelski przygotowuje kolejną premierę teatralną. Aktor napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki. Gwiazdor serialu „Na Wspólnej” jest zaniepokojony budzącymi się w Polsce tendencjami nacjonalistycznymi. Jego zdaniem należy wracać do tematu Holocaustu, aby przypominać, zwłaszcza młodym pokoleniom, do czego taka postawa może prowadzić. "Budzą się

 • "Policjantki i policjanci" - zwiastun serialu

  problemami, poradzić sobie z rodzinnymi awanturami, napadami, pijanymi kierowcami i desperatami… Pracy w wydziale prewencji Komendy Miejskiej towarzyszą największe emocje, bo stawką jest ludzkie życie. W serialu nie brakuje przykładów spektakularnych akcji i prawdziwego bohaterstwa, a wszystko dzięki odważnym i, zdecydowanym na każde działanie w obliczu prawa, policyjnym załogom. Aleksandra i Mikołaj

Dyskusje na temat: prawdziwe ludzkie
 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  Za filmem Sekielskich kryją się prawdziwe ludzkie tragedie. Jaja możesz sobie robić bawiąc się ze swoim proboszczem w lekarza.

 • Re: Gwiazdy seriali pozują bez makijażu!

  A później depresja i inne problemy psychiczne u młodych dziewcząt. Bo lansuje się kult piękna nieskazitelnego. A gdzie miejsce na prawdziwe, ludzkie wartości?

 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Wspaniały serial oddający rzeczywistość gminną.To nie wymądrzające się fikcyjne postacie, ale prawdziwe losy ludzkie-miłość, zazdrość, nienawiść...

 • Re: "M jak miłość": Nowy facet ukoi jej zbolałe serce?

  Typowe, jest wakat trzeba go zapchać. Deląg coś ostatnio zmarniał więc parę groszy się przyda. Teraz popatrzcie na prawdziwe ludzkie życie. Jeżeli ktoś kochał tak naprawdę to raczej szybko na inną innego nie spojrzy. Tutaj klasyczne myślenie wag iny , jest bolec trzeba go wpuścić, wszak powiedział święty Łukasz ręką broszki nie oszukasz.

 • Re: I wszyscy żyli długo i... no nie, nie dokładnie!

  To jest prawda. ten serial zakończył pewien etap w historii światowego serialu. Przez lata pokazywał prawdziwe życie ludzkie - problemy, szczesliwe momenty i przez całe 8 lat nigdy nie był nudny. Żal niestety - Polska nigdy nie dorówna tego typu światowym produkcjom.

 • Re: Czas honoru

  Bardzo udany , wspaniały film , trzyma w napięciu , pokazuje ludzkie prawdziwe odruchy i z jednej strony czas honoru i całkowitego zubożenia moralnego w ludziach - odsłania zwierzęce instynkty - czekam na każdy odcinek z niecierpliwością ! Aktorstwo też świetne i aktorzy bardzo trafnie dobrani .... super !