• Informacje na temat:

  prawdziwe nazwiska gwiazd demi moore

Artykuły na temat: prawdziwe nazwiska gwiazd demi moore
 • Prawdziwe nazwiska gwiazd

  Borys Szyc nie jest tak naprawdę Borysem Szycem? Okazuje się, że aktor naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. A jak jest w przypadku innych gwiazd zarówno polskich jak i zagranicznych? Sprawdźcie to!

 • "Pełna chata" po latach

  Już za rok bohaterowie kultowego sitcomu powrócą po latach w nowej, 13-odcinkowej kontynuacji serialu pod nowym tytułem – „Fuller house” („Pełniejsza chata”). Zanim jednak zobaczymy ich ponownie na ekranie, sprawdźmy, co wydarzyło się w prywatnym życiu jego gwiazd.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  ...lepiej niż jego bohater. Spotykał się z gwiazdami takimi jak Mandy Moore, Lindsey Lohan, Avril Lavigne, Ashlee Simpson, Hilary Duff, Jennifer Love Hewitt oraz Demi Lovato. Krążą także plotki o jego(...) Simpson, Shannon Elizabeth, Seth Green, Alyson Hannigan czy Eliza Dushku. · W serialu oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd lat 70. Gościnnie udział wzięli: Betty White, Mary Tyler Moore, Valerie...

 • Berlinale: Gwiazdy i dzieci

  Za nami drugi dzień festiwalu w Berlinie, podczas którego rozpoczęto prezentację tytułów, ubiegających się Złotego Niedźwiedzia. "Margin Call" zaskakuje gatunkową niejednorodnością i gwiazdorską obsadą, "El Premio" - świetnymi zdjęciami polskiego operatora Wojciecha Staronia.

 • Córka Willisa spędziła noc w areszcie

  Scout Willis, 20-letnia córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, została zatrzymana i spędziła noc w areszcie, ponieważ w miejscu publicznym piła alkohol i ukrywała swoją tożsamość - podały media w Nowym Jorku.

 • Tragikomiczny łyk "Whisky"

  Kameralne kino, które może być prawdziwą ucztą dla miłośników wczesnego Jarmuscha - tak najkrócej scharakteryzować można "Whisky" - pierwszy urugwajski film na polskich ekranach.