• Informacje na temat:

  prawdziwe nazwiska zagranicznych gwiazd

Artykuły na temat: prawdziwe nazwiska zagranicznych gwiazd
 • Prawdziwe nazwiska gwiazd

  Borys Szyc nie jest tak naprawdę Borysem Szycem? Okazuje się, że aktor naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. A jak jest w przypadku innych gwiazd zarówno polskich jak i zagranicznych? Sprawdźcie to!

 • 80. urodziny włoskiej gwiazdy

  Z dala od reflektorów i kamer, zmagając się z ciężką chorobą, 80 lat skończyła w czwartek, 3 listopada, gwiazda włoskiego kina Monica Vitti. Żyjąca od dawna w całkowitej niemal izolacji, z dala od mediów aktorka, była w dniu swojego jubileuszu ich bohaterką.

 • Polska gwiazda odchudza się po porodzie! Jej gołe zdjęcia szokują!

  ...z Koszalina Ewa Malanda (to jej prawdziwe nazwisko) ma na koncie kilka przebojów i świetnie sprzedaną płytę, to jej życie prywatne pozostawia wiele do życzenia. Nie jest tajemnicą, że Polka swoją(...) kobieta wciąż jest na wolności.  Kilka tygodni temu Ewa urodziła. "Polska gwiazda" dość szybko postanowiła odzyskać dawną figurę. Z pomocą przyszła chirurgia plastyczna.  Schwesta zamieściła w sieci...

 • Gwiazdy, ach te gwiazdy...

  W Polsce fascynacja gwiazdami filmu jest nieprawdopodobnie wysoka. Polscy amanci mogą pochwalić się bardzo dużą rzeszą fanek...

 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  Sprawdź, czego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Tylko u nas znajdziesz dokładny przewodnik po zagranicznych serialach emitowanych przez polskie stacje. Dowiesz się też, jakie seriale wracają na ekrany za Oceanem!

 • Gorące lato z gwiazdami

  Jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu koncert zagranicznego wykonawcy, nawet takiego z drugiej ligi, w Polsce traktowany był w kategorii wydarzenia miesiąca, a czasem nawet sezonu. Teraz bywa, że gwiazdy światowego formatu w naszym kraju wręcz mijają się, a fani muzyki przed letnim sezonem mają ból głowy (o portfelu nie wspominając...), kogo tym razem zobaczyć i posłuchać na żywo.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Te koncerty polecamy najbardziej. Ranking!

  Lista zbliżających się koncertów zagranicznych gwiazd przyprawia o ból głowy. Jak połapać się w tym gąszczu słynnych nazwisk? Spieszymy z pomocą i prezentujemy ranking 10 koncertów, których nie można przegapić.

 • To był prawdziwy cios dla Haliny Frąckowiak!

  ...gwiazdą - w plebiscycie pisma "Non Stop" zajęła drugie miejsce w konkursie na najpopularniejszą piosenkarkę 20-lecia - on dziennikarzem Polskiej Agencji Prasowej. Właśnie skończyło się jej małżeństwo(...) Filip Frąckowiak poszedł w ślady ojca. Jest dziennikarzem, m.in. był wydawcą serwisów zagranicznych w TVP Info. Józef Szaniawski przez wiele lat był w Polsce reprezentantem prawnym pułkownika Ryszarda...

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".