• Informacje na temat:

  prawdziwe nazwisko kory

Artykuły na temat: prawdziwe nazwisko kory
 • Tyle się zarabia w polskiej telewizji!

  Joanna Liszowska (35 l.) wyrasta na prawdziwą rekordzistkę, jeśli chodzi o zarobki w telewizji. Za każdy odcinek programu "Got To Dance", w którym jest jurorką, zarabia kokosy - 16 tysięcy złotych. Czy aktorka zna się na tańcu? Nieważne. Liczy się jej nazwisko, które podobno przyciąga przed ekrany tłumy. Kinga Rusin (42 l.) stałą pensję bierze za prowadzenie weekendowych wydań "Dzień Dobry...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Kora o byłych kolegach z Maanamu: Hieny cmentarne

  Zaostrza się konflikt pomiędzy Korą i jej mężem Kamilem Sipowiczem a muzykami występującymi obecnie pod szyldem Złoty Maanam. Obie strony przekonują do swoich racji za pośrednictwem mediów.

 • Kto jest najlepszym jurorem w Polsce?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Prezentację nominowanych rozpocznijmy od nowej kategorii, która w tym roku pojawiała się po raz pierwszy, a mianowicie "najlepszy juror".

 • "Wykazaliśmy się większą odwagą"

  Sweet Noise to jedna z najciekawszych i najoryginalniejszych formacji na polskim rynku muzycznym. Po sukcesie wydanego w 1998 roku albumu "Koniec wieku" w 2002 nadszedł czas na kolejne dzieło. Powstawało ono jednak w dość ciężkiej sytuacji ponieważ w międzyczasie doszło do zerwania kontraktu z wytwórnią Universal. Płyta "Czas ludzi cienia" między innymi właśnie dlatego otwiera nowy rozdział w karierze zespołu. Dlaczego tak się stało, jakie niespodzianki czekają na fanów podczas koncertów oraz...

 • Polska muzyka: Sny o potędze

  Z polską muzyką jest jak z polską piłką. Mamy utalentowanych indywidualistów, ale wielkich sukcesów na skalę światową nie widać. Na szczęście, w odróżnieniu od futbolu, w muzyce nie wynik się liczy, ale gra. Pozostaje tylko poinformować publiczność za granicą, kto tak pięknie gra.