• Informacje na temat:

  prawdziwe osiągnięcie

Artykuły na temat: prawdziwe osiągnięcie
 • Monika Zamachowska (46 l.) lubi chwalić się sukcesami swojego syna. Wiemy już, że Tomasz Malcolm (16 l.) dostał się do "wymarzonego liceum z informatyką" i przyznano mu stypendium na Florydzie. Teraz przyszła kolej na następne osiągnięcie. Tomek zagrał w serialu!

 • Tomasz Kot: Poznając Religę

  "Bogowie" o prof. Zbigniewie Relidze to film, który poruszył polską publiczność. Nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zdobywa znakomite recenzje oraz uznanie publiczności. W specjalnym wywiadzie Tomasz Kot opowiada o przygotowaniach do roli najsłynniejszego polskiego kardiochirurga.

 • ...zabrakło także pod wpisem na portalu społecznościowym... "'Ćpunka Żydówka' no łał, ABC gratuluję 'fanów'" - podsumowała Korwin. Zgadzacie się, że jedynym osiągnięcie Bachledy jest romans z irlandzkim...

 • Recenzja Ariana Grande "My Everything": Do łóżka, do klubu, do wyrzucenia

  "Kłaniajcie się, suki" - śpiewała rok temu Beyonce, nieco szokując audytorium. Im więcej płyt takich jak ta Ariany Grande, tym łatwiej zrozumieć te słowa.

 • Dlaczego gwiazdy tak często zdradzają?

  Gdy znana para małżeńska rozpoczyna piąty rok wspólnego pożycia, można gratulować jej sukcesu. W świecie show-biznesu kilka lat bez zdradzania partnera to naprawdę duże osiągnięcie. Dlaczego tak jest(...) w wierności. Tymczasem ich staż wynosi zaledwie lat dziewięć. Dla większości gwiazd to jednak nieprawdopodobne osiągnięcie. Niedawno rozpadł się jeden z niewielu naprawdę trwałych związków w świecie...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża! Nie jest łatwo!

  ...restrykcyjnej diecie, a na siłowni spędza długie godzinny, ale Kasia w pełni to akceptuje. "Tylko rodzina wie, ile wyrzeczeń, wysiłku, wycieńczenia i czasem łez niemocy, kosztuje prawdziwego sportowca osiągnięcie światowego sukcesu"- powiedziała w rozmowie z tabloidem "Fakt Gwiazdy" aktorka. Niedawno jej mąż został podwójnym mistrzem świata w kulturystyce. Gdy ogłoszono wyniki, gwiazda nie posiadała się...

 • Wybrańcy, zabójcy i władcy ludzkości

  Thrillery ("System", "Klub dla wybrańców", "Zabójcy bażantów") i dokumenty ("Wędrówka na Zachód", "Optymistki", "Karski i władcy ludzkości") dominują wśród filmów, które wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 24 kwietnia.

 • Młynarska krytykuje "Perfekcyjną panią domu"

  ...w pięciu smakach, osiągnięcie trzech orgazmów w sexy bieliźnie i tak dalej" - pisze w swoim felietonie dla magazynu "Grazia". Młynarska przekonuje, że prawdziwe życie wygląda zupełnie inaczej - jej zdaniem(...) mówiąc już o tym, że jak się ma wybierać między botoksem a kupieniem dziecku butów, to raczej... no właśnie. To jest prawdziwe. Takie jest życie. Gwiazdy też tak mają! Tylko nawet na mękach nie przyznają...

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".