• Informacje na temat:

  prawdziwe telewizyjne

Artykuły na temat: prawdziwe telewizyjne
 • Emmy 2018: Kto zdobył telewizyjne Oskary?

  Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu wręczono "telewizyjne złoto" w kategoriach technicznych oraz dla najlepszych aktorów w rolach gościnnych. Nagrodę w kategoriach aktorskich odebrali Tiffany Haddish ("SNL"), Ron Cephas Jones ("Tacy jesteśmy"), Samira Wiley ("Opowieść podręcznej") oraz Katt Williams ("Atlanta"). Lista zwycięzców w najważniejszych nominacjach Najlepszy serial dramatyczny...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Jacek Borkowski: Czy spotka jeszcze prawdziwą miłość?

  ..., przerzucając kanały telewizyjne. Samotny mężczyzna dziwaczeje, wady się wyostrzają. Dlatego nie odżegnuję się od miłości - mówi aktor. Jeszcze rok temu wiele wskazywało na to, że znalazł tę wymarzoną...

 • "Prawdziwa historia rodu Borgiów" w telewizji

  "Prawdziwa historia rodu Borgiów" to serial opowiadający o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który starał się założyć dynastię, aby panować nad światem. Drugi sezon serii można oglądać od piątku, 23 stycznia, w FOKUS TV.

 • Nie tylko modelka. Naomi Campbell jako aktorka filmowa i telewizyjna

  Choć większość osób kojarzy ją głównie z wybiegów, w swojej karierze imała się wielu różnych zajęć. Gdy podbiła świat jako modelka, przykuła uwagę producentów seriali i filmów. Jej zjawiskową, posągową urodę pokochał nie tylko obiektyw aparatu, ale i kamery. Mimo, że nie jest wybitną aktorką, na swoim koncie Naomi Campbell na kilka naprawdę niezłych ról.

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "Domek na prerii": Prawdziwa sielanka?

  Ingallsowie zawsze razem stawiali czoło przeciwnościom losu. Czy członkowie ekipy serialu również byli tak zgrani?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

  Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do roli gospodyni programu telewizyjnego. Na antenie stacji ID znana aktorka poprowadzi program "Niepokonane", przedstawiający prawdziwe historie kobiet, które zdołały uciec z rąk swoich oprawców.

 • Choć znamy ich z seriali czy programów telewizyjnych, w rzeczywistości mogliby robić coś zupełnie innego. Sprawdźcie, jakie studia ukończyli znani aktorzy, piosenkarze czy prezenterzy.

 • Dokument "Ciemności skryją ziemię" premierowo w TVP2

  To jedyne tej skali i rangi wydarzenie telewizyjne! We wtorek, 27 stycznia, w 70. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, kilkanaście stacji telewizyjnych z całego świata wyemituje dokument "Ciemności skryją ziemię" André Singera, na który składają się unikatowe materiały zarejestrowane przez operatorów alianckich armii podczas wyzwalania obozów na terytorium byłej III Rzeszy.

Zdjęcia na temat: prawdziwe telewizyjne
Wideo na temat: prawdziwe telewizyjne
 • "Barwy szczęścia": Nowa bohaterka i kryzys w związku (1764-1768.)

  W serialu pojawi się nowa bohaterka: Hanna Waniewska, która będzie uczyć śpiewu Kamilę. Do obsady dołączy prawdziwa gwiazda: Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa o międzynarodowej sławie i jurorka telewizyjnego show Bitwa na głosy. Waniewska zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i Huberta (Marek Molak) – jako jej menadżera - na herbatę… I oznajmi obojgu, że dziewczyna musi zrezygnować z kariery

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1719.

  pod wrażeniem kariery telewizyjnej Tolka, co irytuje Stefana. Po pierwszym odcinku Koszyk czuje się już, jak prawdziwa gwiazda i proponuje córce, że jemu też załatwi rolę.

 • "Pułapka": Agata Kulesza o Oldze

  Główna bohaterka, Olga Sawicka (Agata Kulesza), zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa – wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która...

Dyskusje na temat: prawdziwe telewizyjne
 • Re: Prawdziwe nazwiska gwiazd

  Gdyby kanały telewizyjne musiały same sie utrzymać z dochodu jaki wygenerują a nie pośrednio z tego co musi płacić społeczeństwo (opłaty telewizyjne i podatki) to wiekszosc tych seriali dawno by przepadła a 90% tych gwiazd i celebrytów musiałaby sobie poszukać bardziej przyziemnej pracy.

 • Re: "M jak miłość": Marcin na celowniku!

  prawdziwe życie stracone na telewizyjne wydumane seriale.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  Okres tzw. Komun dał nam Polakom najlepsze Filmy, Najlepszych Aktorów, !!!!!. Filmy czy to pełno metrażowe, czy to odcinkowe to PEREŁKI Polskiej Kinematografii !!!!. To Prawdziwe aktorstwo!!!!. To co nam daje obecne kino, a zwłaszcza filmy telewizji TVP i jej podobne to największa CHAŁA, TO WSPÓŁCZESNE SZMIRY Filmowo-Telewizyjne !!!!. Aktorstwo amatorów i nieuków !!!!. Filmy na poziomie Kina

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  Wielu telewidzów jeszcze nie tak dawno myślało że brodzik i wilczak to prawdziwe gwiazdy aktorzy przed którymi prawdziwa kariera - a wyszło jak wyszło - dwie telewizyjne prostytutki które za pieniądze będą niedługo latały w tej ich reklamie bez gaci .