• Informacje na temat:

  prawdziwi twardziele

Artykuły na temat: prawdziwi twardziele
 • "Pitbull": Twardziele na służbie

  Tylko w amerykańskich filmach ich codzienność wygląda fascynująco. Gdy powstaje obraz zbliżony do rzeczywistości, włos jeży się na głowie.

 • Robert Downey Jr: Heros o wielkim sercu

  Prawdziwe bohaterstwo to nie tylko siła mięśni i tytanowa zbroja, ale też wielkie serce. W filmowym uniwersum Marvela Robert Downey Jr. wciela się w rolę Iron Mana, który walczy przede wszystkim o pokój na świecie. Jak się okazuje, w prawdziwym życiu aktor także jest wrażliwy na los potrzebujących i zawsze pamięta o innych ludziach, zwłaszcza tych najmłodszych.

 • "Kojak": Twardziel o złotym sercu

  Nikt nie potrafił tak jak on być równocześnie bezkompromisowym policjantem i prawym człowiekiem. Uwielbiał wszystkie kobiety, markowe ciuchy i okrągłe lizaki.

 • "Focus" : Kurs na złodziejkę

  Ukraść portfel tak, żeby właściciel zorientował się dopiero po jakimś czasie. Pozbawić kogoś drogiego zegarka w mgnieniu oka. Sztuczki kieszonkowców to w filmie "Focus" domena prawdziwego mistrza tego fachu. Oprócz drobnych akcji król złodziejaszków uwielbia skomplikowane operacje, w których bierze udział kilkadziesiąt osób. Swoje ofiary "czyści" bez cienia wyrzutów sumienia. Zawsze tylko bogatych, bo w jego otoczeniu biedni po prostu nie istnieją.

 • "Barwy szczęścia": Wrażliwy twardziel - rozmowa z Jakubem Wieczorkiem

  Jakub Wieczorek ciągle szuka nowych doznań - zimą zaczął jeździć na snowboardzie, a niedługo spróbuje swoich sił na kitesurfingu. Dużo podróżuje z córką i chętnie poprowadziłby audycję w radiu. W „Barwach szczęścia” gra Borysa, który terroryzuje Zenka. Jego bohater przejdzie na oczach widzów przemianę, zakocha się i pokaże inne, bardziej przyjazne oblicze.

 • "Hell's Kitchen": Amaro wyrzucił kilkoro uczestników

  Tak zdenerwowanego Wojciecha Modesta Amaro chyba jeszcze nikt nie widział. Uczestnicy drugiej edycji "Hell's Kitchen" wyprowadzili z równowagi szefa "Piekielnej Kuchni". Z programem musiało pożegnać się... kilkoro uczestników!

 • Surowy twardziel

  Marcin Bosak jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia. Komisarz Wolski, którego gra w serialu kryminalnym "Nowa" to twardy i szorstki gliniarz. Dla swojej partnerki z pracy jest bardzo wymagający.

 • "Policjantki i policjanci": Nowy serial TV4

  Od 29 września na antenie Czwórka można oglądać nowy serial obyczajowy "Policjantki i policjanci". Emisja planowana jest od poniedziałku do czwartku o godz. 19.

 • Linda prawdziwym mężczyzną

  Polacy uważają 55-letniego Bogusława Lindę za ideał mężczyzny - wynika z badań TNS OBOP. Wizerunku twardziela nie popsuła Lindzie nawet rola w serial u komediowym "I kto tu rządzi".

 • "John Wick" : Bezlitosny madafaka

  "John Wick" Chada Stahelskiego i Davida Leitcha jest dla Keanu Reevesa tym samym, czym seria "Niezniszczalni" dla Sylvestra Stallone'a i jego świty: okazją do zabawy i wygłupów, jak za starych dobrych czasów.

Wideo na temat: prawdziwi twardziele
 • "Policjantki i policjanci" - zwiastun serialu

  „Policjantki i policjanci” to dynamiczny, pełen zwrotów i suspensu serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie meliny, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość. Bohaterowie serialu każdego dnia muszą zmierzyć się z trudnymi społecznymi problemami, poradzić sobie z rodzinnymi awanturami, napadami, pijanymi kierowcami i desperatami… Pracy w...

Dyskusje na temat: prawdziwi twardziele
 • Re: Melissa Gilbert: Zniszczona kariera?

  Wyglada zupełnie fajnie. Kto pisze Takie głupie artykuły? Może jakiś podpis. Swoją droga poczytajcie o rodzinie Ingelsow- to byli prawdziwi twardziele, z umiłowaniem do podróży i wolności.