• Informacje na temat:

  prawdziwy artysta

Artykuły na temat: prawdziwy artysta
 • Edyta Górniak: W nowej szkole Allanek uważany jest za artystę

  Syn Edyty Górniak (43 l.) i Dariusza K. w nowej szkole jest prawdziwą gwiazdą. Chłopiec marzy o tym, by iść w ślady znanych rodziców!

 • "Sąsiady": Prawdziwy z niego zabijaka

  W filmie "Sąsiady", wyreżyserowanym przez powracającego po latach wizjonerskiego twórcę Grzegorza Królikiewicza, w jednej z głównych ról zobaczymy kompozytora i wokalistę Marka Dyjaka.

 • Prawdziwy dżentelmen

  ...problemu pomocy dzieciom, przy okazji zaś pokazuje aktorów. Nie na deskach teatrów czy w telewizji, lecz wykorzystując to, kim są naprawdę. Jaka jest więc rola dwunastu dżentelmenów? - Każdy artysta(...) twórców tamtej dekady, na płycie znalazł się prawdziwy top. Każda z 12 piosenek znana jest nam bardzo dobrze - są tu utwory Kofty, Młynarskiego, Grechuty, Osieckiej. Od razu będziecie Państwo chcieli...

 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

 • Majka Jeżowska wściekła! Ujawnia prawdziwą twarz Michała Szpaka!

  Majka Jeżowska (57 l.) wyznała ostatnio, że jej spotkanie z młodym gwiazdorem nie należało do najprzyjemniejszych...

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie mieszkał w prawdziwych luksusach

  Synek Meghan Markle i Harry'ego wychowa się w urokliwej Frogmore Cottage, dokąd przeprowadziła się rodzina.

 • "Prawdziwa historia rodu Borgiów" w telewizji

  "Prawdziwa historia rodu Borgiów" to serial opowiadający o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który starał się założyć dynastię, aby panować nad światem. Drugi sezon serii można oglądać od piątku, 23 stycznia, w FOKUS TV.

 • Mikołaj Roznerski marzy o prawdziwej rodzinie! Dlaczego nie układa mu się w miłości?

  Choć w życiu prywatnym Mikołajowi Roznerskiemu (34 l.) nie wiodło się najlepiej, to w pracy szło mu świetnie. W tym roku artysta pragnie znaleźć w końcu prawdziwą miłość!

 • "Złota dama", czyli prawdziwa historia walki Dawida z Goliatem

  "Złota dama", w polskich kinach od 22 maja, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Marii Altmann, która w kontrowersyjnej i bezprecedensowej sprawie pozwała do sądu rząd Austrii.

Zdjęcia na temat: prawdziwy artysta
Wideo na temat: prawdziwy artysta
 • Robert Moskwa: Pierwszy wywiad po rozstaniu. Co zdradził?

  Na początku lipca aktor pojawi się w Międzyzdrojach, by wystąpić w meczu reprezentacji artystów polskich. Na prawdziwe wakacje wybiera się jednak dopiero w grudniu, gdy w Polsce będzie zimno. Zamierza wówczas odpoczywać i leniuchować.

 • Iggy Azalea przeszła załamanie nerwowe!

  Jej fani byli załamani, kiedy odwołała trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych w 2015 roku. Teraz Iggy Azalea (25 l.) zdradziła prawdziwy powód swojej decyzji. Gwiazda w ostatnim wywiadzie powiedziała, że miała załamanie nerwowe. "Czułam się zmęczona i zestresowana. Teraz moja energia wróciła" - poinformowała. 25-latka twierdzi, że wykonywanie tych samych utworów cały czas potrafi wypalić

 • Michał Szpak pakuje na siłowni! Zmężniał?

  Michał Szpak (25 l.) do koncertów i Eurowizji przygotowuje się na siłowni, gdzie pod okiem trenera ćwiczy pięć razy w tygodniu. Wokalista opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swoich treningach i nowych wyzwaniach, które na niego czekają. Jak reaguje na nienawistne komentarze i porównania do Conchity Wurst? "Nie latam w sukienkach i mam prawdziwe włosy" - podkreślił artysta. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: prawdziwy artysta