• Informacje na temat:

  prawdziwy biznesmen

Artykuły na temat: prawdziwy biznesmen
 • Magdalena Waligórska rozstała się z biznesmenem!

  Znana z "Rancza" Magda Waligórska definitywnie rozstała się z bogatym biznesmenem. Czyżby plotki o jej romansie z Wojciechem Błachem były jednak prawdziwe?

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Nowy facet Młynarskiej to bogaty i wpływowy biznesmen!

  Wygląda na to, że dziennikarka wreszcie dobrze ulokowała swe uczucia. Przemysła Schmidt to prawdziwy mężczyzna z klasą. Do tego przystojny, nienagannie ubrany i bardzo majętny. Gwiazda nie chce jednak rozmawiać na temat swojego nowego związku. „Jestem zadowolona” – stwierdza krótko w rozmowie z „Na Żywo”. Jej znajomi twierdzą, że Młynarska obrała taktykę, aby życie prywatne zostawić tylko dla...

 • "Wspaniałe stulecie": Postawiła na swoim

  Jako Hürrem z serialu "Wspaniałe stulecie" Meryem Uzerli po mistrzowsku opanowała sztukę życia wśród wrogów. Prywatnie też jest silną kobietą.

 • Joanna Krupa już marzy o prawdziwej miłości! To zaboli Romaina!

  Zaledwie kilka tygodni temu modelka oficjalnie została rozwódką i zakończyła czteroletnie małżeństwo z amerykańskim biznesmenem. Dla niej ta dziesięcioletnia bliska znajomość to już zamknięty rozdział.  Teraz modelka zaczyna zupełnie nowe życie... sama. W szczerej rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" opowiada o trudnych przeżyciach, decyzjach i zdradza co teraz będzie dla niej ważne. Tuż po...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zakazane w Malezji

  Złe wieści dla malezyjskich fanów Dakoty Johnson, Jamiego Dornana i powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Nie zobaczą oni długo wyczekiwanego filmu z udziałem młodych gwiazd, który na ekranach kin w innych krajach pojawi już w lutym 2015.

 • Iwona Pavlović: On zawsze patrzy na mnie jak na miss!

  Kiedy się poznali, tkwili w wypalonych emocjonalnie związkach. Ale zaryzykowali, postawili wszystko na jedną kartę i nigdy nie żałowali tej decyzji. We wrześniu tego roku tancerka Iwona Pavlović (57 l.) i biznesmen Wojciech Oświęcimski (56 l.) obchodzili 10. rocznicę ślubu.

 • Recenzja Ariana Grande "My Everything": Do łóżka, do klubu, do wyrzucenia

  "Kłaniajcie się, suki" - śpiewała rok temu Beyonce, nieco szokując audytorium. Im więcej płyt takich jak ta Ariany Grande, tym łatwiej zrozumieć te słowa.

 • Alicja Resich-Modlińska: Dojrzała miłość smakuje bardziej!

  Alicja Resich-Modlińska (64 l.) prawdziwe szczęście odnalazła dopiero u boku bogatego biznesmena. Wcześniejsze życie telewizyjnej gwiazdy niemal z dnia na dzień legło w gruzach...

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

Zdjęcia na temat: prawdziwy biznesmen
Wideo na temat: prawdziwy biznesmen