• Informacje na temat:

  prawdziwy hymn

Artykuły na temat: prawdziwy hymn
 • Aguilera pomyliła słowa hymnu. Przeprasza

  Christina Aguilera publicznie przeprosiła za to, że pomyliła słowa hymnu amerykańskiego podczas niedzielnego finału rozgrywek amerykańskiego futbolu Super Bowl. "Wczułam się w tę chwilę tak bardzo, że się zatraciłam" - usprawiedliwia się w specjalnym oświadczeniu.

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

 • "Przygody pana Michała": Jak powstawała historia Małego Rycerza?

  Jerzy Wołodyjowski był postacią historyczną, ale dopiero w ujęciu Sienkiewicza stał się prawdziwym bohaterem narodowym. A dzięki ekranizacji jego przygód zyskał nieśmiertelność.

 • Dekalog w monologu Roberto Benigniego z rekordową widownią

  Około 10 milionów Włochów przez dwa dni z rzędu obejrzało w telewizji RAI dwugodzinne występy komika, aktora i reżysera Roberto Benigniego, który analizował Dziesięć Przykazań. Po raz kolejny Benigni zgromadził rekordową liczbę widzów.

 • Agnieszka Hyży nie wytrzymała! Jest oburzona Godlewskimi!

  ..., ale także śpiewanie hymnu. To ostatnie, jako uczczenie Dnia Niepodległości, wybrały siostry Godlewskie - Monika "Esmeralda" (24 l.) i Małgorzata (27 l.). Nagrały one filmik, na którym śpiewają hymn, który odbiegał od oryginału. Siostrom natychmiast zostały wytknięte wszystkie błędy i pomyłki, których nie dało się nie zauważyć. Monika postanowiła bronić ich wersji hymnu, pisząc, że są to słowa...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Marcin Daniec zdradza receptę na szczęśliwe życie

  ...z naszą Wikusią na hymn, oszaleliśmy z radości! I tym sposobem, kolejna kobitka z naszej rodziny została zapalonym kibicem! Rozmawiała: Lena Jared *** Zobacz więcej materiałów:

 • Andrzej Zieliński (Skaldowie) ma 70 lat: Żaden naród na świecie nie fałszuje tak jak Polacy

  Andrzej Zieliński - założyciel i wieloletni lider zespołu Skaldowie, którego piosenki zna i nuci każdy Polak, skończył w niedzielę (5 października) 70 lat. W rozmowie z PAP Life mówi o tym, jak trudno napisać przebój i przy jakim utworze Polacy najbardziej fałszują.

 • Figurski i Wojewódzki zdjęci z anteny

  ...podczas Euro 2012. Wojewódzki mówił m.in., że "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Figurski dodał: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz "Powiem ci, że gdyby moja(...) w miniony piątek na antenie radia Figurski. Później rozgłośnia wyemitowała hymn Ukrainy. KRRiT ma się zająć sprawą wypowiedzi dziennikarzy we wtorek. Program "Poranny WF" był krytykowany już...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".