• Informacje na temat:

  prawdziwy koszmar

Artykuły na temat: prawdziwy koszmar
 • Jacek Poniedziałek przeżył koszmar na wakacjach. Szok!

  Jacek Poniedziałek (53 l.) miał się zrelaksować na wczasach, a przeżył prawdziwy koszmar. Został okradziony, a to był dopiero początek problemów. Tego wyjazdu chyba nie będzie wspominał najlepiej...

 • Jennifer Lawrence żegna się z serią "X-Men"

  Jennifer Lawrence przyznała, że film "X-Men: Apocalypse" będzie jej pożegnaniem z serią.

 • Jacek Kawalec przeżył koszmar. Chciano wyrzucić go na bruk!

  Jacek Kawalec (54 l.) i jego żona przeżyli swego czasu prawdziwy koszmar. Wspólnota mieszkaniowa chciała im odebrać ich piękny i wyremontowany dom! Stres związany z całą sprawą Joanna Kawalec przypłaciła zdrowiem.

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Życie Małgosi zmieni się w... koszmar!

  Już w 1. odcinku "Pensjonatu nad rozlewiskiem" (emisja w TVP1 we wtorek 27 lutego o godzinie 21.35) w pensjonacie prowadzonym przez Małgosię (Joanna Brodzik) zjawi się kilku mężczyzn, którzy sprawią, że spokojne i nieco nudne życie właścicielki uroczego siedliska najpierw nabierze rumieńców, a potem zmieni się w prawdziwy koszmar!

 • " 4: Apokalipsa", czyli zombie na pokładzie statku-widmo

  31 października na ekrany kin trafi " 4: Apokalipsa" - wyczekiwany finał najsłynniejszego na świecie cyklu europejskich horrorów. "To punkt kulminacyjny, a jednocześnie ostatni rozdział serii" - zapowiada reżyser Jaume Balagueró i obiecuje rozwiązanie wszelkich tajemnic, jakie skrywa historia śmiercionośnego wirusa, zmieniającego ludzi w krwiożercze bestie.

 • Marina Vlady wyszła za mąż za Włodzimierza Wysockiego. Potem zaczął się koszmar...

  Marina Vlady (80 l.) zakochała się w gwiazdorze, którego podziwiały miliony. Ona i Włodzimierz Wysocki (†42 l.) wzięli ślub. Początkowo było jak w bajce. Jednak później przyszły problemy i zaczął się koszmar. Wysocki chętnie sięgał po alkohol, a potem także po narkotyki…

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • "M jak miłość": Rodzice Ewuni zamienią życie Mostowiaków w koszmar!

  ..., że frajerzy będą nam dawać kasę na dziecko do końca świata albo i dłużej - powie. Ujawniamy, że Olka i jej chłopak zmienią życie Mostowiaków w prawdziwy koszmar. A.IM...

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

Zdjęcia na temat: prawdziwy koszmar
Dyskusje na temat: prawdziwy koszmar