• Informacje na temat:

  prawdziwy targ

Artykuły na temat: prawdziwy targ
 • "Sama słodycz": Kreatorzy mody zagrają w serialu!

  Tego jeszcze w żadnym polskim serialu nie było! W jednym z odcinków "Samej słodyczy" będziemy mieli okazję obejrzeć prawdziwy... pokaz mody. W role projektantów wcielą się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Nie ma gosposi

  Mało kto wie, że Agnieszka Kotulanka, czyli Krystyna Lubicz z "Klanu", przez kilka lat mieszkała w Kanadzie. Wróciła do Polski, bo zrozumiała, że prawdziwy dom jest tylko tam, gdzie może być sobą - aktorką, dla której scena teatralna jest ukochanym miejscem.

 • Zagra siostrę Krzysztofa Olewnika

  W ramach cyklu "Prawdziwe historie" powstanie m.in. film "Krzysztof" o rodzinie Olewników. Główną rolę - siostry porwanego Krzysztofa - zagra Gabriela Muskała, znana z roli Ewy Malec w serial u "Londyńczycy".

 • "Klan": Daniel kolejną książkę napisze o ciotce Dorocie!

  ...) wyzna synowi, że choć nie przepada za nią, docenia to, co dla niego zrobiła. - To spotkanie z czytelnikami na targach... Naprawdę byłam pod wrażeniem. Dało się wyczuć, że ona jest po twojej stronie(...). - Widziałam, jak zachowywał się pan podczas targów. Spodobało się panu bycie poczytnym pisarzem. Pomyślałam, że połknął pan bakcyla - stwierdzi. Daniel uzna, że może zdradzić dziennikarce swój sekret...

 • KFF także dla profesjonalistów

  Krakowski Festiwal Filmowy, którego 50. edycja będzie miała miejsce w dniach 31 maja - 6 czerwca, już od kilku lat mocno otwiera się na profesjonalistów filmowych. Pod nazwą Industry Zone kryją się Krakowskie Targi Filmowe, Dragon Forum oraz szereg wydarzeń przeznaczonych dla obecnych na festiwalu przedstawicieli branży filmowej.

 • "Wspaniałe stulecie": Nowa rola? Tak, ale po ślubie

  ...środowisku. Warto podkreślić, że jest to obecnie jeden z najgłośniejszych tytułów realizowanych w Turcji - na wiosennych targach MIPTV w Cannes lansowany był jako hit na miarę "Wspaniałego stulecia". Dla...

 • Prawdziwe zawody serialowych gwiazd!

  Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Sobecki z "Paradoksu", pracował kiedyś w... sekstelefonie, Ada Fijał, czyli Karolina z "Klanu", przez pięć lat leczyła zęby w przychodni stomatologicznej, a Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", był kelnerem w modnej restauracji.

 • Mariusz Pujszo wygrał w sądzie z Zulą W.!

  W Sądzie Rejonowym Warszawa Śródmieście zakończył się proces karny, który aktor i reżyser wytoczył fotomodelce Zuli W. Po zapoznaniu się z dowodami i zeznaniami świadków sąd uznał, że publiczne oskarżenia modelki pod adresem reżysera były nieprawdziwe - dowiedział się magazyn "Twoje Imperium". Przypomnijmy, że Zula W. nazwała Mariusza Pujszo "alfonsem prowadzącym burdel pod przykrywką targów...

 • Master P. dobił targu z Koch Records

  Master P. podpisał umowę współpracy pomiędzy swoją wytwórnią No Limit Records a wytwórnią Koch Records. Pierwszą wspólną produkcją obu firm będzie longplay Mastera P., "Good Side/Bad Side,", który ma ukazać się w marcu.

Zdjęcia na temat: prawdziwy targ