• Informacje na temat:

  prawdziwy vintage

Artykuły na temat: prawdziwy vintage
 • "rodzinka.pl": Wille i apartamenty - cała prawda o mieszkaniach polskich gwiazd!

  ...słynnej drewnianej podłodze “w jodełkę" i półce pod telewizor, a całość dopełnił vintage głośnik. Przeważające kolory to biel i szarość oraz pastelowy róż, który zdobi ściany łazienki, lodówkę...

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • Za kostiumem damy sznurem

  .... Kujońskie okulary, vintage style, skarpetki do sandałów - te połączenia, obecnie bardzo popularne, zostały wymyślone dużo wcześniej - wraz z nadejściem Betty Suarez. Niestety, w polskiej wersji już nie(...) częścią garderoby tego lata. Prawdziwy hit! Na szczęście produkt dostępny był w jednej z odzieżowych sieciówek. Aby przemienić się w główną bohaterkę TVN-owskiego serialu, wystarczyło jeszcze na szyję...

 • "W podróży dookoła świata"

  "Kiedy robisz poważną muzykę, tak jak ja teraz, jest ona dedykowana każdemu, całej ludzkości" - mówi Justynie Tawickiej grecki wokalista Demis Roussos, który po latach powrócił płytą "Demis", nawiązującą do rocka z lat 60. i 70.

 • Najmodniejszy film sezonu?

  4 stycznia na ekranach kin zagościł "Bejbi blues" - nowy film Kasi Rosłaniec, autorki przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek". Odważny, prawdziwy, wstrząsający portret generacji facebooka, smsów, blogów i fast foodów urasta na najpopularniejszy (w trzy dni obejrzało go 130 000 widzów) i najmodniejszy film sezonu.

 • Metronomy "Love Letters". Niewykorzystany potencjał (recenzja)

  Zwiastujące czwarty album Metronomy single "I'm Aquarius" i "Love Letters" zapowiadały porywającą płytę. Brytyjczykom zabrakło jednak kreatywności - stworzyli dzieło atrakcyjne, ale nierówne.

 • Do słuchania z uśmiechem

  Stasiak "Pół żartem, pół serio", Alkopoligamia.com

 • "Podróż w zupełnie innym kierunku"

  "Można powiedzieć, że ten album jest jakby zamknięciem koła" - tak o płycie "Black And White America" (premiera 22 sierpnia) mówi Lenny Kravitz. W ramach trasy promującej ten materiał amerykański wokalista i muzyk 9 listopada wystąpi w Warszawie.

 • Supergrupy, super reedycje, super jesień?

  Koniec z wakacyjnymi piosenkami i przebojami lata. A co ciekawego znajdziemy na półkach sklepowych z płytami podczas nadchodzącej jesieni? Zapraszamy do naszego przewodnika!

 • Nie jest ikoną stylu?

  Sarah Jessica Parker, najlepiej znana z roli zakochanej w modzie Carrie Bradshaw z serialu "Seks w wielkim mieście", podkreśla, że sama nigdy nie chciała wyznaczać trendów. "Nie jestem ikoną stylu" - mówi o sobie aktorka.

Wideo na temat: prawdziwy vintage
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.