• Informacje na temat:

  prawdziwy wampir

Artykuły na temat: prawdziwy wampir
 • "Pamiętniki Wampirów": Serial zakończy się na ósmym sezonie!

  A jednak! Aktorzy i twórcy "Pamiętników Wampirów" podczas tegorocznego Comic Conu oficjalnie poinformowali o zakończeniu serialu.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska i "Niepokonane"

  Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. Nie pozwoliły, aby strach je obezwładnił. Przeszły przez prawdziwe piekło. Miały odwagę, by walczyć. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. "Niepokonane" - takie są bohaterki nowego programu telewizji ID, którego premiera już 18 maja o godzinie 22:00. Sylwetki kobiet i ich pełne emocji historie przybliży widzom prowadząca - Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Pamiętniki Wampirów": Nina Dobrev wróci w finałowym sezonie?

  Podczas wczorajszego panelu dyskusyjnego w ramach TCA 2016 prezes stacji The CW, Mark Pedowitz, przyznał, że prowadzone są rozmowy z odtwórczynią roli Eleny, Niną Dobrev, w sprawie jej powrotu do serialu. "Prowadzimy rozmowy z Niną" - mówi Pedowitz. "Bardzo nam zależy, żeby Nina pojawiła się w finałowym sezonie, była w końcu ważną częścią świata "Pamiętników Wampirów". Jeżeli jednak się nam to...

 • Off Camera: Festiwalowe hity w Krakowie

  Tytuły najdłużej oklaskiwane i te, które znalazły się w centrum zainteresowania krytyków i publiczności największych festiwali świata to propozycje w ramach sekcji Odkrycia: Best of Fests. Ósma edycja festiwalu Off Camera rozpocznie się w 1 maja w Krakowie.

 • "Na dobre i na złe": Anna Karczmarczyk wie wszystko o... wampirach!

  Patrząc na Annę Karczmarczyk, czyli doktor Olę Pietrzak z „Na dobre i na złe”, trudno uwierzyć, że ta śliczna dziewczyna świetnie zna karate, uprawia kitesurfing, doskonale czuje się na motorze, uwielbia wyścigi samochodowe i wie wszystko o... wampirach!

 • Myslovitz: 15 lat "Miłości w czasach popkultury"

  22 października 1999 roku ukazała się płyta, która była przełomowa nie tylko dla grupy z Mysłowic, ale także dla całej sceny rockowej w Polsce. Po raz kolejny okazało się, że rodzimi muzycy potrafią godzić mainstream z alternatywą, robiąc to na najwyższym poziomie.

 • "Prawdziwe zbrodnie": Kulisy wstrząsających morderstw

  Czego widzowie mogą spodziewać się w najnowszej odsłonie serii? - W drugim sezonie " Prawdziwych zbrodni" odsłonimy kulisy wstrząsających morderstw popełnionych przez sprawców z Europy. Pojawią się również dwie sprawy z Polski - pokażemy dokument poświęcony Krystianowi Bali, autorowi powieści kryminalnej "Amok" oraz przeanalizujemy zachowania Leszka Pękalskiego, znanego jako "Wampir z Bytowa...

 • Tam gdzie wódka ma czarny kolor! Najlepsze thrillery Skandynawii

  24 kwietnia na ekrany kin powrócą detektywi z Departamentu Q., którzy w thrillerze "Zabójcy bażantów" spróbują rozwikłać kolejną makabryczną zbrodnię sprzed lat. Przy okazji premiery duńskiego hitu wszech czasów zapomnijmy na chwilę o Bergmanie, Larsa von Triera zamieńmy na Larsa Ulricha i odkryjmy tajemnice rozrywkowego, pachnącego popcornem kina Skandynawii, które nie od dziś sensacją, thrillerem i horrorem stoi!

 • "Pamiętniki wampirów": Joseph Morgan woli grać szaleńców

  Jest zdolnym aktorem młodego pokolenia. Możemy podziwiać go w "Pamiętnikach wampirów", gdzie wciela się w przerażającego krwiopijcę. Co pociąga Josepha w takich postaciach?

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

Zdjęcia na temat: prawdziwy wampir